Joga (g. 18.45)

Kategoria

fitness / joga

Opis

B.K.S Iyengar, jeden z twórców współczesnej jogi i wybitny nauczyciel mówił: „Większość ludzi nie ma pojęcia, jak dobrze może czuć się ich ciało.

”Praktykuję jogę od kilkunastu lat, ukończyłam kurs nauczycielski RYT 200, który daje uprawnienia do uczenia jogi na całym świecie. Joga dała mi równowagę i spokój, poczucie sprawczości i mocy, wiarę we własne siły i pogodę ducha, a przede wszystkim radość i wdzięczność każdego dnia. Teraz chętnie dzielę się nią z innymi. Na swoich zajęciach chciałabym pokazać Wam, że niezależnie od wieku, płci, wagi, stopnia sprawności – można poczuć się we własnym ciele jak w domu. Joga nie dyskryminuje i nie wyklucza, łączy ludzi w różnym wieku, o różnych poglądach i różnym poziomie sprawności, jest dobra dla wszystkich, nie tylko dla tych elastycznych i rozciągniętych, uczy równowagi, pokory, dystansu, daje siłę do pokonywania trudności i ograniczeń, nie tylko tych fizycznych. Nie będę Was bardziej zachęcać – po prostu spróbujcie. Joga broni się sama."
Magda Niemczuk-Kobosko - instrukotrka jogi

poniedziałki, godz. 18.45- 19.45
cena: 120 zł miesięcznie (4 zajęcia)
UWAGA! Na zajęcia zapraszamy z własną matą.

Recenzje

Natalia O.
29.05.2022 22:20
Polecam! Joga niesamowicie pozytywnie wpłynęła na moje ciało i psyche też. Przy 1 zajęciach tygodniowo, przy niewielkim ruchu odczuwam mega poprawę życia. Żałuję, że tak późno poznałam jogę! I Magdę trenerkę! Polecam bardzo :)
Monika P.
04.01.2022 23:31

Inni klienci oglądali również