Klub Fotograficzny

Kategoria

sztuka / fotografia

Opis

Lubisz fotografować? A może masz aparat, ale nie wiesz, jak go ustawić i ciągle robisz zdjęcia telefonem? Jeśli chcesz rozwijać swoją pasję, to zapraszamy do Klubu Fotograficznego przy Centrum Kultury Wilanów.

Znajdziesz wśród nas takich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z fotografią, jak i tych, którzy fotografują latami. Mamy w naszym gronie zarówno miłośników fotografii analogowej, jak i cyfrowej, czarno-białej, artystycznej, ale też ulicznej czy przyrodniczej.

Dzięki wspólnym spotkaniom uczestnicy mają możliwość rozwinięcia swoich umiejętności i wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce.

Na zajęciach spotykamy się w każdy piątek w godz. 19:20 - 21:20 w CKW przy ul. Kolegiackiej 3, na 3 piętrze - tematy kolejnych zajęć (mogą ulec drobnym modyfikacjom) do pobrania w pliku PDF.

Oprócz tego planujemy wyjścia plenerowe (zależne od pogody). Przeplatamy spotkania warsztatowe i plenery fotograficzne, dzięki czemu na bieżąco łatwiej opanować przerabiany materiał.

Co więcej, na bieżąco pracujemy na grupie internetowej. Pomagamy, doradzamy, organizujemy wyzwania fotograficzne.

Raz w miesiącu planujemy dłuższe warsztaty, na które będą obowiązywały na nie dodatkowe zapisy oraz opłata 150 zł dla członków Klubu lub 200 zł dla osób spoza.

Na koniec roku szkolnego planujemy wystawę oraz wydanie rocznika klubu w formie albumu, dlatego zachęcamy Was do uczestniczenia i dokumentowania wydarzeń i miejsc na Wilanowie.

Koszt udziału: 25 zł miesięcznie. Od marca 2022 r. udział w warsztatach wynosi 50 zł miesięcznie

Opiekę nad klubem sprawują:

  • Amina Księżopolska - fotografka, instruktorka Centrum Kultury Wilanów, prowadzi zajęcia plastyczne i warsztaty artystyczne. Pasjonatka czarno-białej fotografii.

  • Arkadiusz Obszyński - zawodowy fotograf z bogatym i wieloletnim doświadczeniem, nieustannie rozwijający swój warsztat. Pilot drona i filmowiec. Od lat związany z Wilanowem.

Zapraszamy na nasz profil na facebooku:

https://www.facebook.com/KlubFotoCKW/

Oraz na konto na instagramie:

https://www.instagram.com/instawilanow/

Kontakt: urzeczewfotografii@gmail.com

Planowany harmonogram spotkań:
https://kulturawilanow.pl/wp-content/uploads/2022/01/klub-foto-plan-zajec-w-II-sem.pdf

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również