Klub Fotograficzny

Kategoria

sztuka / fotografia

Opis

Lubisz fotografować? A może masz aparat, ale nie wiesz, jak go ustawić i ciągle robisz zdjęcia telefonem? Jeśli chcesz rozwijać swoją pasję, to zapraszamy do Klubu Fotograficznego przy Centrum Kultury Wilanów.

Znajdziesz wśród nas takich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z fotografią, jak i tych, którzy fotografują latami. Mamy w naszym gronie zarówno miłośników fotografii analogowej, jak i cyfrowej, czarno-białej, artystycznej, ale też ulicznej czy przyrodniczej.

Dzięki wspólnym spotkaniom uczestnicy mają możliwość rozwinięcia swoich umiejętności i wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce.

Na zajęciach spotykamy się w każdy piątek w godz. 19:20 - 21:20 w CKW przy ul. Kolegiackiej 3, na 3 piętrze - tematy kolejnych zajęć (mogą ulec drobnym modyfikacjom) do pobrania w pliku PDF.

Oprócz tego planujemy wyjścia plenerowe (zależne od pogody). Przeplatamy spotkania warsztatowe i plenery fotograficzne, dzięki czemu na bieżąco łatwiej opanować przerabiany materiał.

Co więcej, na bieżąco pracujemy na grupie internetowej. Pomagamy, doradzamy, organizujemy wyzwania fotograficzne.

Organizujemy wspólne wystawy - wirtualne oraz drukowane, dlatego zachęcamy Was do uczestniczenia i dokumentowania wydarzeń i miejsc na Wilanowie.

Koszt udziału wynosi 50 zł miesięcznie (niezależnie od liczby spotkań, w których się będzie uczestniczyło).

Opiekę nad klubem sprawują:

  • Amina Księżopolska - fotografka, instruktorka Centrum Kultury Wilanów, prowadzi zajęcia plastyczne i warsztaty artystyczne. Pasjonatka czarno-białej fotografii.

  • Arkadiusz Obszyński - zawodowy fotograf z bogatym i wieloletnim doświadczeniem, nieustannie rozwijający swój warsztat. Pilot drona i filmowiec. Od lat związany z Wilanowem.

Zapraszamy na nasz profil na facebooku:

https://www.facebook.com/KlubFotoCKW/

Oraz na konto na instagramie:

https://www.instagram.com/instawilanow/

Kontakt: urzeczewfotografii@gmail.com

Planowany harmonogram spotkań:
https://kulturawilanow.pl/wp-content/uploads/2022/01/klub-foto-plan-zajec-w-II-sem.pdf

Recenzje

brak recenzji