Lista zajęć RELACJE W RÓWNOWADZE Złość rodzica, złość dziecka

RELACJE W RÓWNOWADZE Złość rodzica, złość dziecka

Opis

RELACJE W RÓWNOWADZE

Każde spotkanie to inne rodzicielskie wyzwanie

Celem spotkań jest wsparcie rodziców i opiekunów w codziennej komunikacji ze sobą i dziećmi oraz wymiana doświadczeń między rodzicami.

4.12.2021 godz. 10.00-12.00
Opłata: 50 zł

Złość rodzica, złość dziecka - jak nie zarażać się złością i towarzyszyć naszym dzieciom w silnych emocjach "Nie płacz!" , "uspokój się!", "nie krzycz, bo..." - dobrze wiemy, że to nie działa i nie pomaga naszym dzieciom. Nie chcemy tego mówić, ale co warto mówić? Jak reagować? I skąd brać na to siłę i cierpliwość?

Na warsztacie będziemy rozmawiać o regulacji - czyli jak zadbać o siebie, żeby móc zadbać o dziecko i o tym czego potrzebują nasze dzieci, kiedy przeżywają silne emocje. Emocje towarzyszą nam zawsze i mogą być naszym zasobem, a nie kłopotem. Ważne, żeby się z nimi "dogadać". Co może pomóc tu i teraz, a co długodystansowo? Jeśli jesteście ciekawi - zapraszam!

Katarzyna Gałązka

Certyfikowana trenerka Family Lab, organizacji założonej przez Jespera Juula. Ukończyła Szkołę prowadzenia grup wsparcia w Fundacji Sto Pociech i studia podyplomowe Seksuologia Praktyczna na uczelni SWPS. Regularnie uczestniczy w superwizjach i warsztatach z zakresu wspierania rodzin, rodzicielstwa bliskości, edukacji seksualnej. Prowadzi seminaria inspirujące, warsztaty, grupy wsparcia dla rodziców. Prywatnie mama trójki dzieci, żona jednego męża, fotografka i autorka bloga wrownowadze.blogspot.com

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również