Lista zajęć Łukasz Tulej Eksperyment leśny- piknik survivalowo- naukowy

Eksperyment leśny- piknik survivalowo- naukowy

Kategoria

sport / inne

Opis

Warsztaty naukowo - surwiwalowe w leśnej bazie w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Uczestnicy zdobędą umiejętność korzystania z map, busoli, wyznaczania azymutu, poznają zasady budowania schronień, nauczą się nietypowych metod rozniecania ognia i rozpoznawania dzikich roślin leczniczych i jadalnych. W programie również nauka wykorzystania improwizowanych technik linowych i alpinistycznych.
Uczestnicy wezmą udział w naukowym podczas którego dowiwedzą się czym jest fala dźwiękowa, co to jest dźwięk i czy można go dotknąć? Usłyszymy metalową sprężynę oraz grające balony i wyjące rury. Głównym bohaterem będzie strumień powietrza o prędkości 120 km/h, dowiemy się, co możemy zrobić żeby latać, co to aero-lewitacja oraz dlaczego kubki mogą latać?
Finałem pikniku będzie wspólne ognisko i relaks na hamakach.

startujemy o godzinie 11:00 :)
zbiórka 10:50 przed Filią BOK
cena 20zł/osoba

Instruktor

Podróżnik, instruktor sztuki przetrwania i przyrodnik. Założyciel szkoły przetrwania „Sobrevivencia con Machiguenga” w Peru, Koribeni . Jest zwolennikiem nauki przez doświadczenie, jako najskuteczniejszego sposobu przyswajania wiedzy. Trener i specjalista team building. Praktyk, komentator wydarzeń nt. sztuki przetrwania w warunkach ekstremalnych w programach informacyjnych TVP, TVP2, Polsat, TVN. Prowadzi serię programów „Naturalnie Polska” i „Survivalowa rodzina” na Planete +.

Instruktor surwiwalu(PAS), płetwonurek(CMAS), absolwent szkoleń ratownictwa w warunkach ekstremalnych (OFA), członek Warszawskiego Klubu Field Target (WKFT), oraz Stowarzyszenia Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego (PFTA), Instruktor sportu (UE) samoobrony i sportów walki (PAS)

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również