Lista zajęć POLSKIE TAŃCE NARODOWE - WARSZTATY

POLSKIE TAŃCE NARODOWE - WARSZTATY

Kategoria

taniec / ludowy

Opis

**Warsztaty odbywaja się w Strefie Kultury na ul. Jana Pawła II 55 (Centrum Edukacyjno-Multimedialne), tel: 505-856-669.
Warsztat rozpocznie się w momencie kiedy uzbiera się minimalna liczba osób w grupie i wtedy także w systemie zostanie włączona funkcja płatności.

POLSKIE TAŃCE NARODOWE
Warsztaty dla wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę na temat dziedzictwa kulturowego naszego kraju. Warsztat stanowi doskonały wstep do zapoznania się z Polonezem, Mazurem, Oberkiem, Kujawiakiem i Krakowiakiem. Nauka tańca wiąże się również z kształtowaniem prawidłowej postawy ciała, umiejętności pracy w grupie, budowaniem koordynacji wzrokowo-słuchowo-ruchowej, świadomego planowania ruchu oraz umuzykalnieniem. Uczestnicy zyskają wiedzę zarówno teoretyczną jak i praktyczną budującą prawidłową postawę patriotyczną. Watrsztaty będą niezwykłą podróżą taneczną po Polsce tej dawnej jak i obecnej. Warsztaty dedykowane są dzieciom, dorosłym, a także rodzinom.

Prowadząca: Elżbieta Świątek

Absolwentka Studium Aktorskiego przy Warszawskiej Szkole Filmowej. Uczennica Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Warszawie oraz Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej. Swoje umiejętności rozwijała także na licznych warsztatach w kraju i za granicą.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Temat Grupa Miejsce
1 sb, 16:45
27.11.2021
1 godz. Piaseczno,
Broadway - Strefa Kultury

Recenzje

brak recenzji