Lista zajęć Zimowe spotkania inspirowane kulturą Chin

Zimowe spotkania inspirowane kulturą Chin

Kategoria

inne / inne

Opis

Program*:
17.01. Szlakiem Żółtego Smoka - poznamy historie o Dolinie Pięciu Smoczych Cudów i zainspirujemy się krajobrazem tego niepowtarzalnego miejsca.

19.01 Bambusowe wynalazki - spotkanie inspirowane niezwykle cenioną i szeroko wykorzystywaną przez chińczyków rośliną. Poznamy ją bliżej i dowiemy się jak konstruować przedmioty z przypominających bambus rurek.

21.01 Wieeeelki Mur - przyrzymy się bliżej monumentalnej budowli oplatającej Chiny oraz dowiemy się jakie tajemnice skrywa Mur Chiński.

24.01 Magia chińskiego ogrodu - spotkanie inspirowane niezwykłą urodą chińskiego ogrodu oraz symboliką umieszczanych w nim roślin i kamieni.

26.01 Blask chińskiego księżyca - odkryjemy tajniki chińskiego Święta Księżyca. Wspólnie zastanowimy się jakie cechy ma wielki księżyc i kolorowe lampiony.

28.01 Kung-fu i teatr cieni - poznamy chińską sztukę walki oraz tradycje teatru lalkowego. Będziemy odkrywać ich tajniki i podziwiać sportowe popisy w teatrze cieni.

*Każde spotkanie podzielone będzie na część edukacyjno-plastyczną oraz część ruchową.

Termin: 17-28.01.2022 r. (poniedziałki, środy oraz piątki).
Czas trwania: 10:00-14:00
Koszt: 10 zł/dzień

Zapisy od 20.12.2021 r. godz. 12:00 - osobiście w biurze Klubu Iskierka oraz online za pośrednictwem portalu strefazajęć.pl.
! WAŻNE !
Istnieje możliwość zapisania dziecka na wszystkie spotkania lub wybrane.
Przy zapisach online (w uwagach) PROSIMY O PODANIE WYBRANYCH DNI.

! Gwarancją miejsca jest uiszczenie opłaty do dnia 13.01.2021 r. !

Ilość miejsc ograniczona!

Nasi prowadzący:

Część edukacyjno-plastyczna: Alicja Karczmarska-Strzebońska – artysta plastyk, absolwentka Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i studium pedagogicznego przy ASP oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Współpracuje m. in. z Teatrem Groteska, „Gazetą Wyborczą”, Dworem Czeczów i Cel-Edu prowadząc autorskie szkolenia plastyczno-teatralne dla dzieci i młodzieży oraz szkolenia dla nauczycieli, a także z wydawnictwami Greg i Skrzat jako autorka, ilustratorka i konsultantka merytoryczna książek dla dzieci. Autorka m. in. „Elementarza – czytamy metodą sylabową” oraz ilustratorka książek dla dzieci m. in. „Jak pies z owieczką”, „Biblia dla dzieci”, „Podróże poście lotem”, „Ekoporadnik przedszkolaka”, „Terra z lasu” oraz serii o dobrej czarownicy: „Czarownica i kot”, „Czarownica i ryba”, „Czarownica i tajemnicza mikstura”, „Czarownica i pierniki”, „Czarownica i kociaki”, „Czarownica i zimowe szaleństwa”.

Część manualno-ruchowa: Maciej Pietrzycki - pedagog, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Na co dzień zajmuje się nauką nietypowych sportów. Od piętnastu lat czynnie trenuje footbag i żonglerkę. W jednej z krakowskich fundacji uczy mnemotechnik - czyli technik szybkiego zapamiętywania. W wyniku połączenia swojej pasji do sportu z treningiem mózgu powstała marka SPORTSY, dzięki której promuje oraz uczy całkiem nowych dyscyplin sportowych. Podczas zajęć stawia przede wszystkim na dobrą zabawę. 

Klub Iskierka
ul. Żywiecka 44
tel. 12 266 03 45, 519 309 350
e-mail: iskierka@ckpodgorza.pl
iskierka.ckpodgorza.pl
Znajdź nas na Facebook’u: @IskierkaKlub

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również