Lista zajęć Łukasz Tulej & Bach 196 stopni poniżej zera- zimowy piknik survivalowo - naukowy

196 stopni poniżej zera- zimowy piknik survivalowo - naukowy

Opis

Podczas rodzinnych warsztatów dowiemy się co to jest stan skupienia, do czego służy dewar i czy wybuch może być kontrolowany. W programie eksperymenty z kuchnią molekularną i widowiskowe doświadczenia wytłumaczone w prosty, zabawny i humorystyczny sposób. Warsztaty mają za zadanie rozbudzić chęć poznawania, konstruowania, eksperymentowania i zgłębiania nauk ścisłych. W finale wspólne ognisko i zabawy survivalowe w chacie traperskiej.

Pinik dla osób w każdy wieku.

Prowadzenie Łukasz Bach i Łukasz Tulej

koszt: 20 zł/osoba

Instruktor

Łukasz Bach to przede wszystkim człowiek. Ten człowiek to żywioł, a ten żywioł uwielbia dzieciaki. Łukasz Bach wystawia swoje spektakle dla dzieci i dorosłych w całej Polsce, ciągle w trasie. Dynamiczny charakter, który wytwarza aurę wokół tego co robi. Mały teatrzyk bawiąc uczy, ucząc bawi. Jak sam o sobie mówi : „Kuglarz, figlarz, ideowiec i do tego naukowiec.

Łukasz Tulej - Podróżnik, instruktor sztuki przetrwania i przyrodnik. Założyciel szkoły przetrwania „Sobrevivencia con Machiguenga” w Peru, Koribeni . Jest zwolennikiem nauki przez doświadczenie, jako najskuteczniejszego sposobu przyswajania wiedzy. Trener i specjalista team building. Praktyk, komentator wydarzeń nt. sztuki przetrwania w warunkach ekstremalnych w programach informacyjnych TVP, TVP2, Polsat, TVN. Prowadzi serię programów „Naturalnie Polska” i „Survivalowa rodzina” na Planete +.

Instruktor surwiwalu(PAS), płetwonurek(CMAS), absolwent szkoleń ratownictwa w warunkach ekstremalnych (OFA), członek Warszawskiego Klubu Field Target (WKFT), oraz Stowarzyszenia Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego (PFTA), Instruktor sportu (UE) samoobrony i sportów walki (PAS)

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również