Lista zajęć WENECKI KARNAWAŁ

WENECKI KARNAWAŁ

Kategoria

sztuka / plastyka

Opis

Zapraszamy dzieci na plastyczne warsztaty karnawałowe, na których będą miały okazję poznać ciekawostki związane z niezwykłą tradycją weneckiego karnawału, której symbolem jest maska wenecka.
na warsztatach będziemy tworzyć piękne maski, które zachwycają bogactwem form.
Kolory, złoto, srebro, brokaty, pióra i cekiny oraz rozpoznawalne, wyszukane kształty sprawiają, że są zawsze  atrakcyjną częścią stroju karnawałowego. Na zakończenie warsztatów zrobimy małą sesję zdjęciową w maskach upamiętniając mile i karnawałowo spędzony czas.

Prowadząca: Elżbieta Dudek. 

Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Gersona w Warszawie i Akademii Sztuk Pięknych. Dyplom na Wydziale Grafiki w Pracowni Ilustracji Janusza Stannego. Podyplomowe Studium Pedagogiczne na ASP. Wiele lat współpracowała z wydawnictwami WSiP i PWN w zakresie ilustrowania podręczników, a także z Domem Kultury Świt i Wolskim Centrum Kultury (prowadzenie warsztatów i zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych według autorskich programów). Przez ostatnie lata pracowała jako nauczyciel reklamy wizualnej w Liceum Plastycznym oraz plastyki w szkołach podstawowych i gimnazjach. Przygotowuje z sukcesami młodzież do średnich i wyższych szkół artystycznych. Z wewnętrznej potrzeby tworzy ilustracje i grafiki oraz inne projekty związane z twórczością ilustratorską. Uczestniczyła w wielu zbiorowych wystawach ilustracji w kraju i za granicą, a także eksponowała swoje prace na indywidualnych wystawach w kraju.  

 

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również