Lista zajęć Świece naturalne - warsztaty rękodzielnicze

Świece naturalne - warsztaty rękodzielnicze

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

Uwaga! Zapis na listę oczekujących. Zajęcia rozpoczną się po zebraniu się minimalnej liczby chętnych niezbędnej do uruchomienia grupy. Uczestnicy, którzy dostaną się na zajęcia, zostaną poinformowani poprzez SMS lub wiadomość mailową. W razie pytań prosimy o kontakt - dworzeckultura@kulturalni.pl

Zapraszamy na warsztaty z wyrobu naturalnych świec, które mogą być nie tylko piękną ozdobą domu, ale także mogą być pomocne w aromaterapii.

Na warsztatach Uczestnicy wykonają:
Świecę z wosku naturalnego roślinnego
Aromatyczną tabliczkę woskową do aromaterapii
Ciasteczko zapachowe do podgrzewacza

Wszystkie materiały użyte podczas warsztatów są naturalnego pochodzenia. Powstałe produkty, które każdy Uczestnik zabierze do domu, będą ekologiczne i z surowców o najwyższej jakości.

Prowadząca: Beata Podsiadły - mydlarka, zielarka, fitoterapeutka, z wykształcenia pielęgniarka, założycielka i właścicielka pracowni Akademia 4 Pory Roku. Od 2007 zaraża swoja pasją mieszkańców gminy Piaseczno i nie tylko. Prowadzi warsztaty rękodzielnicze z dziedziny ginących zawodów, jak mydlarstwo i świeczkarstwo. Współautorka pierwszego w Polsce elementarza mydlarza “Nasze mydła i mazidła”.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również