Lista zajęć Ja i moje potrzeby - warsztat rozwojowy

Ja i moje potrzeby - warsztat rozwojowy

Kategoria

inne / inne

Opis

Większość z nas obecnie ogranicza kontakty do minimum, spędzamy więcej niż zazwyczaj czasu w domu, w związku z czym możemy odczuwać mniej przestrzeni dla siebie.
Pojawiają się nowe obowiązki i przeszkody do przezwyciężenia, spotykamy się z różnymi emocjami. Media społecznościowe wręcz zalewają nas dużą ilością często sprzecznych informacji, jednocześnie narzucając co robić w tym czasie. W tym niełatwym okresie wszyscy starają się jakoś sobie radzić, przetrwać, dostosować.
Zapraszamy na warsztat, na którym postaramy się wyciszyć i przyjrzeć się temu, czego tak naprawdę potrzebuje każdy z nas oraz przemyśleć, co możemy zrobić, by zaspokoić te potrzeby.

Zapraszamy na warsztaty, na których:
• zatrzymasz się na chwilę i przyjrzysz rolom w jakich funkcjonujesz
• spotkasz się ze swoimi potrzebami
• ustalisz, które z nich są dla Ciebie aktualnie ważne
• sprawdzisz, czy są one zadbane, czy może poświęcasz uwagę czemuś innemu
• opracujesz indywidualny pierwszy krok w kierunku zadbania o siebie

Prowadzenie: Marlena Wiśniewska - absolwentka Wydziału Psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Obecnie odbywa czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w podejściu systemowym prowadzonym przez Centrum Psychologiczno-Medyczne Mabor - atestowane i rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Prowadzi konsultacje oraz psychoterapię dzieci, młodzieży i osób dorosłych oraz par i rodzin. Pracuje w nurcie integracyjnym z elementami podejścia systemowego.

Termin: 20 stycznia godz. 18:00-20:00

Udział bezpłatny.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 czw, 18:00
20.01.2022
2 godz. Warszawa,
Miejsce Aktywności Lokalnej Samogłoska

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również