Lista zajęć (Ferie SDK) Fotografia przyrodnicza 8-12 lat - 01.02

(Ferie SDK) Fotografia przyrodnicza 8-12 lat - 01.02

Kategoria

sztuka / fotografia

Opis

Szanowni Uczestnicy Ferii SDK,
W związku z panującą w kraju sytuacją pandemiczną (dużą ilością zakażeń COVID-19) z wielką przykrością zawiadamiamy, że zapadła decyzja o odwołaniu wszystkich stacjonarnych zajęć Ferii Zimowych w Służewskim Domu Kultury. Wszystkie osoby zapisane zostaną wypisane z zajęć (dostaną Państwo oddzielny e-maila o wypisie). Życzymy wszystkim zdrowia w tych trudnych czasach. Z poważaniem, Zespół SDK.


Ferie w Warszawie nie muszą być nudne! Od 31 stycznia w godzinach porannych otwieramy dla Was pracownie SDK. Będzie twórczo i ruchowo. Nie zabraknie także warsztatów terenowych i przyrodniczych. Eksplorując zielone zakamarki Służewa odwiedzimy Wspólny Ogród, poznamy Ptasich Sąsiadów i dowiemy się co słychać u Kóz!
Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona.

Dla nas fotografia będzie przede wszystkim zabawą, inspiracją do twórczego działania, sposobem na spędzanie czasu i wyrażanie siebie! Zapraszamy z własnymi aparatami. Poznamy znanych fotografów przyrodniczych, a następnie wyruszymy w przygodę wokół SDK w poszukiwaniu ciekawych form, kolorów i zjawisk.
Zbiórka: Sala foto (poziom -1)

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 wt, 10:00
01.02.2022
1 godz. 15 min. Warszawa,
Służewski Dom Kultury - Pracownia fotograficzna (SDK)

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również