Lista zajęć (Ferie SDK) Ceramika 6-9 lat - 03.02

(Ferie SDK) Ceramika 6-9 lat - 03.02

Kategoria

sztuka / ceramika

Opis

Szanowni Uczestnicy Ferii SDK,
W związku z panującą w kraju sytuacją pandemiczną (dużą ilością zakażeń COVID-19) z wielką przykrością zawiadamiamy, że zapadła decyzja o odwołaniu wszystkich stacjonarnych zajęć Ferii Zimowych w Służewskim Domu Kultury. Wszystkie osoby zapisane zostaną wypisane z zajęć (dostaną Państwo oddzielny e-maila o wypisie). Życzymy wszystkim zdrowia w tych trudnych czasach. Z poważaniem, Zespół SDK.


Ferie w Warszawie nie muszą być nudne! Od 31 stycznia w godzinach porannych otwieramy dla Was pracownie SDK. Będzie twórczo i ruchowo. Nie zabraknie także warsztatów terenowych i przyrodniczych. Eksplorując zielone zakamarki Służewa odwiedzimy Wspólny Ogród, poznamy Ptasich Sąsiadów i dowiemy się co słychać u Kóz!
Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Ilość miejsc ograniczona.

Pracę rozpoczniemy od prostych zadań, sposobów ugniatania gliny oraz tworzenia podstawowych form, aby następnie realizować tematy bardziej zaawansowane. Podczas zajęć dzieci będą miały okazję zdobyć wiedzę na temat różnych metod pracy z gliną, a także poznać narzędzia oraz techniki zdobnicze.
Sala plastyczna (poziom -1)

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 czw, 10:15
03.02.2022
1 godz. 15 min. Warszawa,
Służewski Dom Kultury - Pracownia plastyczna (SDK)

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również