Lista zajęć Zimowy Klub Juniora w Przewozie

Zimowy Klub Juniora w Przewozie

Kategoria

inne / inne

Opis

ZIMA Z KLUBEM PRZEWÓZ
Od 17 do 28 stycznia 2022 zapraszamy uczniów szkół podstawowych na ferie zimowe w Klubie Przewóz w godzinach 10.00-14.00 (w dniach wycieczek dłużej). W programie Zimowe Zajęcia Edukacyjne - poniedziałki, środy i piątki (warsztaty edukacyjne, zajęcia animacyjne w Klubie) oraz Zimowy Klub Juniora - wtorki, czwartki (wycieczki).

Liczba miejsc ograniczona. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie.
Projekt dofinansowany ze środków Rady Dzielnicy XIII Podgórze.

Zimowy Klub Juniora - wtorki i czwartki: 18, 20, 25, 27 stycznia

W programie:

  • wyjście do Kina Kijów na seans filmowy dla dzieci MARTIN I MAGICZNY LAS
    (Pełna przygód historia o Martinie, który trafia na letni obóz w tajemniczym lesie. Miejsce, które skrywa cenny skarb, jest w niebezpieczeństwie, a chłopiec będzie musiał je ocalić!)
  • wyjście do jedynego w Polsce Muzeum Fonografii w Niepołomicach, które mieści się w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa - zwiedzanie z przewodnikiem
  • wyjście do Nowohuckiego Centrum Kultury na spektakl muzyczny w ramach Festiwalu Teatrów dla Dzieci pt. BAJKI MUZYKĄ PISANE – „Roboty mają swoje bajki” w wykonaniu artystów Filharmonii im. K. Szymanowskiego w Krakowie
  • wyjście do CiuCiu Cukier Artist - fabryki słodyczy, a w niej pokaz produkcji, degustacja ciepłego cukierka oraz warsztaty karmelarskie. Każdy uczestnik wykonuje własnoręcznie lizak i kroi cukierki. Warsztaty zakończone są wręczeniem Certyfikatów Młodego Karmelarza. Wykonane słodycze dzieci zabierają ze sobą do domu oraz dodatkowo każdy otrzymuje paczuszkę cukierków.

Informacje i zapisy:
Centrum Kultury Podgórza KLUB PRZEWÓZ ul. Łutnia 1, 30-799 Kraków
tel. + 48 12 653 22 59, +48 519 309 346, w serwisie strefazajec.pl
przewoz@ckpodgorza.pl, przewoz.ckpodgorza.pl

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również