Lista zajęć Łukasz Nosal Korepetycje i kursy przygotowujące: Matematyka dwójki

Korepetycje i kursy przygotowujące: Matematyka dwójki

Kategoria

edukacja / matematyka

Opis

Korepetycje z matematyki od poziomu szkoły podstawowej po szkołę średnią, włączając egzaminy zamykające i maturę. Możliwość wyboru dogodnego terminu.
Zajęcia trwają pełną godzinę zegarową, raz w tygodniu, opłata 100 zł./miesiąc.Dla posiadaczy krakowskich kart KKR3+ lub KKRN 50% zniżki.
Zapisów można dokonać poprzez system "biletyna" lub osobiście w placówce. Klub Zbydniowice, ul. Matematyków Krakowskich 102, 30-698 Kraków, tel.12 659 71 20, mail: zbydniowice@ckpodgorza.pl

Zajęcia prowadzą:

  • Łukasz Nosal, student drugiego roku studiów stacjonarnych Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej – kierunek Mikro i nanotechnologie w biofizyce.
    Absolwent II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie na kierunku mat-fiz. Przez lata swojej edukacji oddawałem się pasji związanej z matematyką biorąc, z sukcesami, udział w różnych konkursach i olimpiadach. Po ukończeniu liceum udzielałem prywatnych korepetycji z matematyki - głównie przygotowania da matur.
    Interesuje się naukami przyrodniczymi m.in. biologią molekularną i biofizyką.

  • Damian Kaniewski. Absolwent II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Krakowie, kierunek matematyczno-fizyczny. Student informatyki na Politechnice Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki. Od ponad 3 lat prywatny korepetytor z matematyki na poziomie od szkoły podstawowej do szkoły średniej. Doświadczony w pracy z dziećmi i młodzieżą, zarówno poprzez prywatne zajęcia (gitara, pianino, matematyka) jak również jako wychowawca kolonijny na półkoloniach.

Recenzje

brak recenzji