Lista zajęć RELACJE W RÓWNOWADZE Konflikt. Jak zmienić go w szansę?

RELACJE W RÓWNOWADZE Konflikt. Jak zmienić go w szansę?

Opis

RELACJE W RÓWNOWADZE

Każde spotkanie to inne rodzicielskie wyzwanie

Celem spotkań jest wsparcie rodziców i opiekunów w codziennej komunikacji ze sobą i dziećmi oraz wymiana doświadczeń między rodzicami.

19.02.2022 godz. 10.00-12.00 Konflikt. Jak zmienić go w szansę?

Konflikty w rodzinie to codzienność. Nie ten kubek, skarpetki na podłodze, jeden samochodzik, a dwóch chętnych, no i sławny już guzik w windzie;) To nie konflikty są problemem, ale brak narzędzi do zarządzania nimi. Nie uda nam się pozbyć konfliktów, ale możemy nauczyć się ich obsługi, zdobyć narzędzia i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć. Ciekawi Cię co można zrobić, żeby konflikty stawały się szansą, a nie problemem? Zapraszam na warsztat.

Katarzyna Gałązka

Opłata 50 zł

Warsztaty w ramach cyklu Sobota dla Małych i Dużych

Katarzyna Gałązka

Certyfikowana trenerka Family Lab, organizacji założonej przez Jespera Juula. Ukończyła Szkołę prowadzenia grup wsparcia w Fundacji Sto Pociech i studia podyplomowe Seksuologia Praktyczna na uczelni SWPS. Regularnie uczestniczy w superwizjach i warsztatach z zakresu wspierania rodzin, rodzicielstwa bliskości, edukacji seksualnej. Prowadzi seminaria inspirujące, warsztaty, grupy wsparcia dla rodziców. Prywatnie mama trójki dzieci, żona jednego męża, fotografka i autorka bloga wrownowadze.blogspot.com

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 sb, 10:00
19.02.2022
2 godz. Warszawa,
Dom Kultury Zacisze Galeria- IIp

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również