ZAJĘCIA ZE ŚPIEWU

Kategoria

muzyka / śpiew

Opis

Piosenka jest dobra na wszystko! Lubisz śpiewać? Chcesz oczarować arią gości na podwieczorku u cioci? A może marzy Ci się koncertowanie przy fortepianie w eleganckiej restauracji? Spotkajmy się, pokażę Ci jak odpowiednio korzystać z głosu, jak swobodnie oddychać i jak czerpać radość ze śpiewania.

Pierwsza 30-minutowa lekcja pokazowa gratis! Zapraszam serdecznie!

Minimum wiekowe: 16 lat

wtorki, godz. 17:00-20:00
środy, godz. 17:00-20:00
godziny zajęć oraz dodatkowe dni ustalane indywidualnie z instruktorem po zapisaniu się przez Strefę Zajęć

opłaty:
100 zł / 1 lekcja 60 min. (płatne za cały m-c z góry)
80 zł / 1 lekcja 45 min. (płatne za cały m-c z góry)

Zdjęcia: Anna Krol Photography

Instruktor

Absolwent wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Krakowie. Stypendysta programu Erasmus w Universität Mozarteum w Salzburgu. Występował w spektaklach organizowanych przez Akademię Muzyczną w Krakowie (m.in. „Czarodziejski Flet”, „Opera B/O”). Współpracował z dyrygentami takimi jak Lesław Sałacki, Kai Röhrig, prof. dr hab. Adam Korzeniowski, prof. dr hab. Jacek Delekta, Paul Esswood, Grzegorz Brajner czy Steven Ellery.
Aktor w spektaklach tworzonych wspólnie ze Stowarzyszeniem Spiżarnia Form Artystycznie Nieoczywistych, które były wystawiane w Teatrze Rozrywki w Chorzowie, Teatrze Polskim we Wrocławiu czy Instytucie Grotowskiego we Wrocławiu. Śpiewa w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Danii i Szwecji w koncertach muzyki filmowej. W 2019 roku wystąpił w ramach Berlin Opera Academy w roli Francisa Nursa w operze „The Crucible” Roberta Warda.
Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Twórca i wykonawca projektów: „Pieśni Liczyrzepy”, „Pieśni na czas morowy” i „Popcorn-Opera, czyli zapomnij o fraku”.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również