Zumbini

Kategoria

fitness / zumba

Opis

Czym jest program ZUMBINI?

Zumbini® to zajęcia, które skupiają się na podróży dziecka w świat muzyki, ruchu oraz tańca. Jest to autorski program skierowany dla dzieci oraz ich opiekunów.

Korzyści:

Rozwój emocjonalny
Muzyka pomaga dzieciom określić, jakie różne emocje mogą odczuwać. Uwrażliwia dzieci na piękno, sztukę od najmłodszych lat. Różnorodność rytmów podczas zajęć powoduje celowe zmiany nastroju dziecka – niektóre zwiększają poziom jego energii, podczas gdy inne pomagają mu się zrelaksować.

Rozwój umiejętności społecznych
Interakcje z rówieśnikami, dynamiczne piosenki, taniec i gra na instrumentach — zajęcia oferują wysoki poziom interakcji społecznych, podczas których dzieci uczą się umiejętności społecznych odpowiednich dla ich wieku.

Rozwój umiejętności motorycznych
Ruch, elementy choreografii, gra na instrumentach podczas zajęć, aktywizują zarówno małe, jak i duże grupy mięśniowe, zapewniając ogólny rozwój fizyczny dzieci.

Rozwój poznawczy
Muzyka i ruch stymulują połączenia nerwowe w mózgu, zwłaszcza u małych dzieci. Rozumowanie i logika są używane podczas identyfikowania wzorców muzycznych i grania na instrumentach, podczas gdy powtarzanie dźwięków i sylab poprawia rozwój języka dziecka.

Zajęcia skłaniają do odczucia siły muzyki i tego jak mocno wpływa ona na nas – stymuluje proces uczenia się, inspiruje do ruchu i tańca, a także wzmacnia więź pomiędzy dzieckiem i rodzicem. Rodzic aktywnie uczestniczy w zajęciach poprzez ruch, taniec oraz zabawę ze swoim dzieckiem.

Zumba jest globalną rozpoznawalną marką, która reprezentuje zabawę i fitness, a
BabyFirst - Zumbini to świeży powiew w Polsce, uznana marka, która przynosi edukację, właściwe treści dla dzieci na całym świecie! Zumbini® to program, który jest u nas w okolicy premierą, dzięki tym zajęciom świetnie bawią się zarówno dzieci jak i rodzice.

Zumbini® polega na zabawie, interakcji z muzyką. Jednocześnie jest to uporządkowany program muzyczny, który angażuje dzieci za pomocą muzyki, ruchu i podstawowych instrumentów rytmicznych.

Zajęcia trwają 45 minut 1x w tygodniu.

Skierowane są dla dzieci od 0 do lat 4.

Koszt to 55zł/miesiąc

Poniedziałek 10:30

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji