Lista zajęć Kolej na plener

Kolej na plener

Kategoria

sztuka / plastyka

Opis

"Kolej na plener" to wydarzenie skierowane do mieszkańców Piaseczna w ramach 3. Kulturalnego Odjazdu. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią rysować na plener rysunkowy. Naszym obiektem, nad którym będziemy pracować będzie zabytkowy i klimatyczny budynek Dworca PKP w Piasecznie. W razie niepogody przeniesiemy się do środka, a rysunki stworzymy wzorując się na fotografiach Dworca autorstwa Magdaleny Dąbrowskiej.

Godziny 10:00 -13:00
miejsce zbiórki - Dworzec Kultura, ul. Dworcowa 9 (wejście z boku budynku)
wiek 16+

Plener poprowadzą dwie młode i uzdolnione plastyczki - Weronika Alberska i Milena Grzegorzewska:

Milena Grzegorzewska (Miarysuje - Milena Grzegorzewska) - absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej i edukatorka specjalizująca się w nauczaniu rysunku architektonicznego i digital painting. Eksperymentuje z różnymi technikami i środkami wyrazu. Obecnie tworzy obrazy abstrakcyjne i dodatki do wnętrz z żywicy epoksydowej, łącząc swoje największe pasje: architekturę, design i malarstwo.

Weronika Alberska w roku akademickim 2013/2014 ukończyła dwa semestry na kierunku Grafiki w Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie. Następnie rozpoczęła studia na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Przez dwa semestry studiowała w ramach wymiany studenckiej Erasmus+ w Akademie výtvarných umění w Pradze. W 2020 r. z wyróżnieniem ukończyła studia magisterskie na Wydziale Malarstwa oraz otrzymała I Nagrodę Ewy Tomaszewskiej za pracę dyplomową „Obecność" zrealizowaną pod kierunkiem prof. Andrzeja Rysińskiego. Strona Facebook: Artvery Weronika Alberska

(foto Magdalena Dąbrowska)

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 sb, 10:00
14.05.2022
3 godz. Piaseczno,
Pracownia Spotkań - Dworzec Kultura

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również