Lista zajęć Łukasz Tulej Wielka Majówka - ucieczka do lasu

Wielka Majówka - ucieczka do lasu

Opis

Rodzinna wyprawa do lasu, której celem będą poszukiwania śladów wiosny. Wybierzemy się wspólnie do bazy survivalowej znajdującej się w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. W programie ognisko, gry i zabawy na świeżym powietrzu, strzelanie z łuku oraz pokaz naukowy.

godz. rozpoczęcia: 11:00

Prowadzenie: Łukasz Tulej

koszt: 20 zł/osoba

Instruktor

Podróżnik, instruktor sztuki przetrwania i przyrodnik. Założyciel szkoły przetrwania „Sobrevivencia con Machiguenga” w Peru, Koribeni . Jest zwolennikiem nauki przez doświadczenie, jako najskuteczniejszego sposobu przyswajania wiedzy. Trener i specjalista team building. Praktyk, komentator wydarzeń nt. sztuki przetrwania w warunkach ekstremalnych w programach informacyjnych TVP, TVP2, Polsat, TVN. Prowadzi serię programów „Naturalnie Polska” i „Survivalowa rodzina” na Planete +.

Instruktor surwiwalu(PAS), płetwonurek(CMAS), absolwent szkoleń ratownictwa w warunkach ekstremalnych (OFA), członek Warszawskiego Klubu Field Target (WKFT), oraz Stowarzyszenia Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego (PFTA), Instruktor sportu (UE) samoobrony i sportów walki (PAS)

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również