Pogotowie Taneczne

Kategoria

taniec / towarzyski

Opis

Pogotowie taneczne - zajęcia skupiające się na tańcu towarzyskim z partnerem/partnerką.

Są one przeznaczone dla osób w każdym wieku i różnym stopniu zaawansowania. Można zapisywać się pojedyńczo, a także z osobą towarzyszącą. Instruktor zaprasza wszystkich, ponieważ chcieć to móc! Podczas zajęć podchodzi do każdego indywidualnie. Są to zajęcia otwarte, zawsze można dołączyć do grupy, ponieważ poruszamy się po różnych zagadnieniach tanecznych, a nie planem stopni czy poziomów, więc nie ma znaczenia kiedy ktoś dołącza.

Grupa zostanie otwarta przy zapisie minimum 8 osób.

Prowadzenie: Piotr Cieplar

Podczas zajęć są podejmowane tematy prowadzenia przez partnerów, być prowadzoną przez partnera, rodzaje obrotów, poczucie rytmu,
pauzy muzyczne i taneczne, ruch ciała, praca stóp, ułożenie rąk i dłoni – instruktor widzi mnóstwo czynników budujących taniec. Jego ideą jest przekazanie wiadomości uniwersalnych, które można zastosować w praktyce przy różnych tańcach i piosenkach. Przykłady są omawiane na konkretnym tańcu (o najmniejszym stopniu trudności) i dostosowanym do tego utworze muzycznym, ponieważ tak jest najłatwiej prowadzić zajęcia grupowe z ludźmi o różnym poziomie zaawansowania. Później pozyskane umysłem informacje i fizycznie ciałem przećwiczone można przekładać do swojego tańca imprezowego. Ważny aspekt stanowią pytania i odpowiedzi, zarówno instruktora jak i kursantów.

Termin: piątek, godz. 19.40 - 20.40

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
piątek, godzina 19:40-20:40


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również