Lista zajęć Monika Madej Klub Rodziców - zajęcia gordonowskie

Klub Rodziców - zajęcia gordonowskie

Kategoria

inne / inne

Opis

Zajęcia umuzykalniające wg metody prof. E.E. Gordona

Proponowane przez nas zajęcia w ramach Klubu Rodziców dzięki swojemu zróżnicowaniu są ukierunkowane na wszechstronne wspieranie rozwoju dziecka, pobudzają jego aktywność, wzmacniają kompetencje i więzi między rodzicem a dzieckiem, pokazują w końcu, jak współpracować w gronie rówieśników.
Zajęcia polegają na stymulowaniu rozwoju muzycznego dziecka. Głównym narzędziem osoby prowadzącej jest głos wspomagany także instrumentami orffowskimi (grzechotki, kastaniety, tamburyny, dzwonki). We wspólnej zabawie wykorzystywane są również takie akcesoria jak chusta Klanzy, piórka, chustki, wstążki, bańki mydlane. Zajęcia pokazują, ile radości można czerpać z improwizacji, jak można się bawić przy muzyce i z muzyką. Umuzykalnianie metodą prof. Gordona we wczesnym okresie życia dziecka wspomaga naturalny proces rozumienia muzyki, ułatwia tworzenie oraz improwizowanie, stymuluje wszechstronny rozwój i pobudza zdolność komunikowania się. Dzięki nim dzieci zyskują także większą płynność mowy i lepszą dykcję. Ponadto pojawiają się i inne zalety, przede wszystkim większa zdolność koncentracji, co z kolei ma niebotyczny wpływ na rozwój intelektualny dziecka.

Zajęcia odbywać się będą w piątki:

  • godz. 9.15 grupa I (0-12 miesiąc życia)
  • godz. 10.15 grupa II (1-3 lata)

Prosimy ododkonywanie zapisów na każde zajęcia.

Prowadzenie: Monika Madej

Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt z biurem Dworu Czeczów: osobiście, telefonicznie: 509 590 322, 12 651 39 13 lub mailowo: czeczow@ckpodgorza.pl
Zapisy na zajęcia online przez stronę internetową Dworu Czeczów: zakładka Zapisy na zajęcia- Strefa Zajęć-Dwór Czeczów-Klub Rodziców zajęcia gordonowskie. Na zajęcia można się zapisać również osobiście w biurze Dworu Czeczów.
Do udziału w zajęciach uprawnia całoroczna Karta Klubu Rodziców - koszt 10 zł

Instruktor

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Grupa I - godz. 9.15 (0-12 miesięcy)
Grupa II - godz. 10.15 (1-3 lata)


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również