Lista zajęć WAKACJE Z KULTURĄ / turnus 4-8 lipca

WAKACJE Z KULTURĄ / turnus 4-8 lipca

Kategoria

inne / inne

Opis

WAKACJE Z KULTURĄ

Wakacje w mieście nie muszą być nudne!
Zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat
Koszt zajęć: 160 zł/os./tydzień
Termin: 4-8 lipca (I turnus)
Zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-12:00
Miejsce: Ośrodek Kultury, ul. Starzyńskiego 21

PONIEDZIAŁEK – warsztaty plastyczne "Kolorowe zoo"
Dziś wybierzemy się na wycieczkę do Zoo: namalujemy ulubione zwierzęta - każde w swojej zagrodzie, pomiędzy nimi na ścieżkach będą spacerowali zwiedzający i sprzedawcy kolorowych balonów. Możemy też dodać tabliczki z nazwami gatunków, budkę z lodami, albo dostojne pawie przechadzające się po alejkach.

WTOREK – warsztaty bębniarskie "Uderz w bęben"
Będziemy bawić się dźwiękami bębnów, improwizować rytmicznie i odtwarzać sekcje rytmiczne. Poznamy ścieżki dźwiękowe w różnych stylach muzycznych. Rozwiniemy umiejętności gry zespołowej i poczucia rytmu. Popracujemy nad różnymi rytmami/stylami gry na perkusji. Wybrany będzie utwór, nad którym pochylimy się na dłuższą chwile, sprawdzimy jego budowę.
Przewodnikiem po tej muzycznej przygodzie będzie Patryk Kryński – czynnie pracujący muzyk sesyjny, producent muzyczny. Na co dzień występujcy z wieloma artystami w studiu, telewizji jak i na scenie podczas tras koncertowych. Człowiek, który o instrumentach perkusyjnych wie wszystko.

ŚRODA – zajęcia teatralno-taneczne
"Warsztaty łączą kunszt aktorski z technikami tańca współczesnego, jazzowego oraz klasycznego. W czasie warsztatów zapoznamy się z technikami tańca, poznamy metody improwizacji i sposoby wyrażania siebie poprzez ruch. Zgłębimy się w tajniki pracy aktorskiej poznając różne techniki pracy nad rolą."

CZWARTEK – Street dance
Te zajęcia to prawdziwa petarda! Podczas 2-godzinnych warsztatów spróbujemy zatańczyć prosty układ choreograficzny w rytm najnowszych hitów muzycznych. Dowiemy się też jak poprzez taniec street można wyrażać emocje i opowiadać historię ruchem. To dobra okazja by spożytkować nadmiar energii, poćwiczyć sprawność ruchową, koordynację i muzykalność.

PIĄTEK – stART
Lubicie prace plastyczne? A może chcecie zacząć przygodę z rękodziełem? Przed nami 2 godziny z różnymi technikami plastycznymi i ciekawymi zabawami. Będziemy artystycznie szaleć i dobrze się przy tym bawić. Nudy nie będzie! To co... do biegu, gotowi stART!?

Zapraszamy do zapisów! Więcej informacji pod nr. tel. 22 773 61 88

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 pn, 10:00
04.07.2022
2 godz. Warszawa,
sala klubowa OKW
2 wt, 10:00
05.07.2022
2 godz. Warszawa,
sala klubowa OKW
3 śr, 10:00
06.07.2022
2 godz. Warszawa,
sala klubowa OKW
4 czw, 10:05
07.07.2022
2 godz. Warszawa,
sala klubowa OKW
5 pt, 10:00
08.07.2022
2 godz. Warszawa,
sala klubowa OKW

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również