Lista zajęć WAKACJE Z KULTURĄ / turnus 18-22 lipca

WAKACJE Z KULTURĄ / turnus 18-22 lipca

Kategoria

inne / inne

Opis

WAKACJE Z KULTURĄ

Wakacje w mieście nie muszą być nudne!
Zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat
Koszt zajęć: 160 zł/os./tydzień
Termin: 18-22 lipca (III turnus)
Zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-12:00
Miejsce: Ośrodek Działań Twórczych "Pogodna", ul. Jana Pawła II 25

PONIEDZIAŁEK – Robotyka
Warsztaty oparte na specjalnych, edukacyjnych zestawach klocków Lego®. Podczas zajęć poruszymy tematy związane z robotyką, informatyką i ciekawostkami ze świata technologii i Lego®. W konstruowaniu własnych robotów pomaże nam komputer z instrukcją i specjalnym oprogramowaniem oraz komplet klocków. Gdy budowla będzie gotowa - programujemy. W programach Lego® jest to bardzo proste i intuicyjne. Uczestnicy układają odpowiednie ikonki według wzoru, który potem wprawia konstrukcję w ruch. Jest też czas na dobudowywanie i zabawę.

WTOREK – stART
Lubicie prace plastyczne? A może chcecie zacząć przygodę z rękodziełem? Przed nami 2 godziny z różnymi technikami plastycznymi i ciekawymi zabawami. Będziemy artystycznie szaleć i dobrze się przy tym bawić. Nudy nie będzie! To co... do biegu, gotowi stART!?

ŚRODA – zajęcia teatralno-taneczne
"Warsztaty łączą kunszt aktorski z technikami tańca współczesnego, jazzowego oraz klasycznego. W czasie warsztatów zapoznamy się z technikami tańca, poznamy metody improwizacji i sposoby wyrażania siebie poprzez ruch. Zgłębimy się w tajniki pracy aktorskiej poznając różne techniki pracy nad rolą."

CZWARTEK – warsztaty plastyczne "Stacja kosmiczna na Marsie"
Na zajęciach z materiałów recyklingowych stworzymy pozaziemską stacje badawczą. Będzie na niej wszystko czego mogą potrzebować dzielni zdobywcy kosmosu. Powstanie szklarnia na uprawy, budynki mieszkalne, lądownik oraz wszystko to, co wpadnie nam jeszcze do głowy...może kosmiczny plac zabaw?

PIĄTEK – Street dance
Te zajęcia to prawdziwa petarda! Podczas 2-godzinnych warsztatów spróbujemy zatańczyć prosty układ choreograficzny w rytm najnowszych hitów muzycznych. Dowiemy się też jak poprzez taniec street można wyrażać emocje i opowiadać historię ruchem. To dobra okazja by spożytkować nadmiar energii, poćwiczyć sprawność ruchową, koordynację i muzykalność.

Zapraszamy do zapisów! Więcej informacji pod nr. tel. 22 100 58 59

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 pn, 10:00
18.07.2022
2 godz. Warszawa,
sala plastyczna ODT POGODNA
2 wt, 10:00
19.07.2022
2 godz. Warszawa,
sala plastyczna ODT POGODNA
3 śr, 10:00
20.07.2022
2 godz. Warszawa,
sala plastyczna ODT POGODNA
4 czw, 10:00
21.07.2022
2 godz. Warszawa,
sala plastyczna ODT POGODNA
5 pt, 10:00
22.07.2022
2 godz. Warszawa,
sala plastyczna ODT POGODNA

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również