Lista zajęć SZYDEŁKOWANIE MASKOTEK WARSZTATY WAKACYJNE 2022

SZYDEŁKOWANIE MASKOTEK WARSZTATY WAKACYJNE 2022

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

Szydełkowanie maskotek

Serdecznie zapraszamy na warsztat szydełkowania maskotek! Podczas tego spotkania dowiemy się, co możemy wyczarować na szydełku, gdzie szukać inspiracji, jak czytać schematy i przede wszystkim jak wyszydełkować piękne zwierzątko.

Każda z uczestniczek otrzyma schemat maskotki, którą będziemy dziergać oraz wszystkie potrzebne materiały (włóczki, szydełko, znaczniki, wypełnienie oraz oczka)

Urocza maskotka jest idealnym prezentem dla mniejszych i większych, ozdobą dziecięcego pokoju a także dumą z pracy własnych rąk.

Warsztat skierowany jest do osób, które trzymały już kiedyś szydełko w rękach i wiedzą, czym jest łańcuszek, słupek i półsłupek. (Jeśli nie wiesz, a bardzo chcesz wziąć udział w warsztacie, napisz do mnie - a.michno@zaradne.com, pomogę Ci poznać podstawy:)).

młodzież, dorośli, seniorzy

Uwaga! Nowy termin: czwartek 04.08: godz.17.30–20.30

opłata jednorazowa: 70 PLN

O PROWADZĄCYCH :

ZARADNE to firma organizująca warsztaty rękodzieła, podczas których nie tylko przypominamy dawne, często zapomniane techniki twórcze, ale także pokazujemy, jak bardzo w obecnych czasach potrzebujemy wytchnienia i satysfakcji, którą daje nam tworzenie rzeczy własnoręcznie. Prowadzące warsztaty to ekspertki w swoich dziedzinach, które uwielbiają zarażać miłością do rękodzieła! :)

fot. ZARADNE

Pracownie Artystyczne, ul. Foksal 11, IV p.
dks.art.pl

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 czw, 17:30
04.08.2022
2 godz. 30 min. Warszawa,
Dom Kultury Śródmieście – Pracownie Artystyczne

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również