Lista zajęć Magdalena Dąbrowska ZMIEŃ/ODNÓW! Decu-środa 27 lipca 2022

ZMIEŃ/ODNÓW! Decu-środa 27 lipca 2022

Kategoria

sztuka / rękodzieło

Opis

Uwaga! Uczestnicy, którzy dostaną się na zajęcia, zostaną poinformowani poprzez SMS lub wiadomość mailową. W razie pytań prosimy o kontakt - 502 715 306 lub [email protected]

Zapraszamy na cykl warsztatów ZMIEŃ/ODNÓW! Decu-środy w ramach wydarzenia Lato Otwartych Pracowni.
Uczestnicy zapisują się na wybrane spotkania. Daje to dużą dowolność w zaplanowaniu pracy nad przedmiotem, który uczestnik chce odnowić w technice decoupage - można przyjść na kilka spotkań i pracować wykorzystując np. dodatkowo technikę transferu.

Warsztatami ZMIEŃ / ODNÓW! Chcemy zachęcić do odnawiania i naprawiania przedmiotów, które każdy z nas ma w domu. Zamiast kupować kolejne, możemy odmienić te obecne i cieszyć się nimi na nowo.

Krok po kroku odnowimy przedmioty codziennego użytku, nadając im indywidualny charakter. Dodatkowo możemy ozdobić je napisami, wykorzystując technikę transferu (trzeba na to przeznaczyć przynajmniej 2 spotkania).

Prosimy Uczestników o przyniesienie małego, prostego drewnianego przedmiotu - może to być
np. ramka na zdjęcie, organizer, deseczka do krojenia, tacka, pudełeczko. Do ozdobienia można wykorzystać papierowe serwetki - jeżeli macie kolorowe wzorzyste serwetki przynieście je ze sobą. Możecie też na warsztatach wymienić się wzorami z innymi uczestnikami. My zapewnimy narzędzia i materiały plastyczne.

Prowadzenie: Magdalena Dąbrowska - z wykształcenia fotograf i historyk sztuki; od lat mieszkanka Piaseczna. Miłośniczka sztuk plastycznych - oprócz fotografii zajmuje się rysunkiem, malarstwem oraz renowacją przedmiotów codziennego użytku. Uwielbia dawać przedmiotom drugie życie przez ich odnawianie i przerabianie.

Instruktor

Z wykształcenia fotograf i historyk sztuki; od lat mieszkanka Piaseczna. Miłośniczka sztuk plastycznych - oprócz fotografii zajmuje się rysunkiem oraz renowacją przedmiotów codziennego użytku.

Uwielbia dawać przedmiotom drugie życie przez ich odnawianie i przerabianie.

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 śr, 17:00
27.07.2022
2 godz. Piaseczno,
Pracownia Spotkań - Dworzec Kultura

Recenzje

brak recenzji