Wakacyjne warsztaty akrobatyczne

Kategoria

fitness / gimnastyka

Opis

Serdecznie zapraszamy na letnie warsztaty akrobatyczne, które odbędą się w dniach 16-19 sierpnia 2022.

Akrobatyka to dyscyplina sportowa, która polega na wykonywaniu układów ćwiczeń akrobatycznych o różnym stopniu trudności, obejmuje ćwiczenia w parach i grupach, a także ćwiczenia indywidualne i synchroniczne. Zajęcia zawierają w sobie elementy gimnastyki sportowej i akrobatycznej. Ćwiczenia kondycyjne, sprawnościowe i techniczne służące jako rozgrzewka przygotowują do dalszych zadań, między innymi przewrotów, przerzutów i stania na rękach, a w kolejnym etapie również trudniejszych jak przejścia czy salta.

Podczas wakacyjnych warsztatów, po wykonaniu wspólnej rozgrzewki i ćwiczeń podstawowych, każdy uczestnik będzie ćwiczył elementy odpowiednie do swojego poziomu zaawansowania. Każdy trening będzie również zawierał ćwiczenia rozciągające, które poprawiają mobilności ciała i poprawiają samopoczucie.
Przeznaczone dla wszystkich dzieci bez przeciwwskazań zdrowotnych.

Koszt: 240 zł

Informacje:
Ewa Świetlik
ewa.swietlik@bemowskie.pl
tel. kom. 506 878 882

Instruktor

Dyplomowany trener klasy II - akrobatyka sportowa, z licencją trenerską Polskiego Związku Gimnastycznego, certyfikowany instruktor tańca i trener sportowy ze specjalnością taniec sportowy. Dyplomowana kierownik obozów oraz wychowawca kolonijny. Od dziecka związana z aktywnością fizyczną i artystyczną, tańczyła w zespołach ludowych i tanecznych (Varsovia, Gawęda, Fasolinki), uczęszczała do Państwowej Szkoły Muzycznej im. Grażyny Bacewicz (skrzypce), Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im Romana Turczynowicza w Warszawie oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Fryderyka Chopina w Warszawie. PUkończyła 3-letni kurs artystyczny prowadzony w LXXXVI Liceum Ogólnokształcącym im. Batalionu Zośka. Studiowała na Uniwersytecie Warszawskim, kierunek Muzykologia. Zajęcia z dziećmi prowadzi od 9 lat ( w wieku od 4 do 18 lat), jej misją jest rozwój artystyczny i sportowy młodych pokoleń, motywowanie do działania, budowanie wiary w siebie i więzi koleżeńskich, wspomaganie rozwoju motorycznego i kondycji, kształtowanie kulturalnych i wrażliwych artystycznie i muzycznie dusz.

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 wt, 11:10
16.08.2022
3 godz. Warszawa,
BCK - Filia przy ul. Powstańców Śląskich 108a
2 śr, 11:10
17.08.2022
3 godz. Warszawa,
BCK - Filia przy ul. Powstańców Śląskich 108a
3 czw, 11:10
18.08.2022
3 godz. Warszawa,
BCK - Filia przy ul. Powstańców Śląskich 108a
4 pt, 11:10
19.08.2022
3 godz. Warszawa,
BCK - Filia przy ul. Powstańców Śląskich 108a

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również