Lista zajęć Andre De La Cruz Zatrzymaj się i stwórz dobre życie

Zatrzymaj się i stwórz dobre życie

Opis

Kurs prowadzi: Aleksandra Correia De La Cruz
Kurs składa się z 15h zajęć, które odbywają się w poniedziałki i wtorki, w godz. 17.30-20.30

Terminy:
16.08.2022 – wtorek
22.08.2022 – poniedziałek
23.08.2022 – wtorek
29.08.2022 – poniedziałek
30.08.2022 – wtorek

Cena: 250 zł od osoby za kurs.

Ilość uczestników: min. 6 , max. 12 os.

Aleksandra Correia De La Cruz, edukatorka psychologii pozytywnej, trenerka rozwoju osobistego, specjalistka komunikacji społecznej, dziennikarka.

W swojej pracy z ludźmi skupiam się na podnoszeniu ich jakości życia, poprzez zwiększanie samoświadomości. Opierając się na wynikach badań naukowych, przeprowadzonych nad szczęściem wykorzystuję techniki i ćwiczenia zaczerpnięte z psychologii pozytywnej. Korzystając z wieloletniego doświadczenia świadomego kreowania swojego dobrego życia, towarzyszę na drodze budowania szczęścia i dobrostanu u innych. Zachęcam do zmiany sposobu myślenia, wypracowywania w sobie pożytecznych nawyków i znajdowania czasu na to co sprawia, że nasze życie jest pełne zaangażowania, pozytywnych emocji, satysfakcjonujących relacji i ma głęboki sens.

Szczegóły po telefonem: 500057163, [email protected]

Szczęście nie jest czymś co możesz kupić, szczęścia nikt nie podaruje ci w prezencie, nie wygrasz go na loterii. Szczęście to twoja decyzja i kwestia tego ile ćwiczysz, by stało się twoim świadomym udziałem.
Wybierz bycie szczęśliwym człowiekiem. Zapraszam Cię na swój kurs.

Żyjemy bardzo szybko, pracujemy bardzo dużo, odczuwamy intensywny i długotrwały stres. Nasze relacje międzyludzkie ulegają osłabieniu, nasze wartości znaczą coraz mniej. Społeczeństwo wymaga od nas ciągłej autoprezentacji, promowania siebie, co za tym idzie często tworzymy fasadowe poczucie własnej wartości. Wzrasta również poziom depresji i uzależnień. Wychodząc naprzeciw tym trudnościom, z którymi boryka się większość z nas, przygotowałam projekt ZATRZYMAJ SIĘ I STWÓRZ SWOJE DOBRE ŻYCIE.

Swoim kursem chciałabym zaprosić do zrobienia czegoś radykalnie innego, a mianowicie do świadomego życia w każdej kolejnej chwili. Cytując Jona Kabat – Zinna, chcę zaprosić do tego, aby w oceanie ustawicznej aktywności, w którym tonie nasze życie odnaleźć wyspę, na której będziemy mogli się zatrzymać i zastanowić – co jest dla mnie ważne? Co mogę zrobić, by żyć swoje dobre życie?

Moje zajęcia oparte są w dużej mierze na osiągnięciach psychologii pozytywnej, która skupia się przede wszystkim na dobrych stronach ludzkiego życia i badaniu szczęścia. Podczas kursu będziemy koncentrowali się na tym co sprawia, że życie jest warte życia. Za pomocą ćwiczeń, których skuteczność jest potwierdzona naukowo, będziemy wyjaśniać tajemnicę ludzkiej siły i przyczyniać się do jej wzrostu. Moim głównym celem jest, aby za pomocą założeń psychologii pozytywnej uzmysłowić uczestnikom, że systematycznie używając konkretnych narzędzi, możliwe jest osiągniecie większego dobrostanu psychicznego.

Podczas zajęć uczestnicy poznają założenia związane z budowaniem poczucia szczęścia. Poznają techniki związane z wyrażaniem wdzięczności, zwalczaniem tendencji do zamartwiania się, pozytywnością , optymizmem, życzliwością i zacieśnianiem więzi miedzyludzkich, rozwijaniem swoich mocnych stron, realizowaniem celów z zaangażowaniem.

*Kurs oparty jest na modelu budowania dobrostanu PERMA – stworzonym przez twórcę psychologii pozytywnej Martina Seligmana.

Zapraszam osoby pełnoletnie, które chcą pozytywnie wpłynąć na jakość swojego życia tu i teraz oraz świadomie budować swój dobrostan.

Lekcje

# Data Czas trwania Grupa Miejsce
1 wt, 17:30
16.08.2022
3 godz. Warszawa,
Sala Do utraty tchu 315, piętro III, DK Kadr
2 pn, 17:30
22.08.2022
3 godz. Warszawa,
Sala Do utraty tchu 315, piętro III, DK Kadr
3 wt, 17:30
23.08.2022
3 godz. Warszawa,
Sala Do utraty tchu 315, piętro III, DK Kadr
4 pn, 17:30
29.08.2022
3 godz. Warszawa,
Sala Do utraty tchu 315, piętro III, DK Kadr
5 wt, 17:30
30.08.2022
3 godz. Warszawa,
Sala Do utraty tchu 315, piętro III, DK Kadr

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również