Zajęcia teatralne - ALTO

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

Nazwa zajęć Zajęcia teatralne
Prowadzący Kamila Janaszek-Hańska
Wiek 10+ lat
Dzień i godzina środa godz. 17.15-18.45
Koszt 180 zł miesięcznie (1xtyg.)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, komputerowych, językowych z native speakerem, sprytne główki, zumba gold, ceramika, stolarstwo, śpiew dla kobiet w ciąży.

Opis zajęć
Zajęcia teatralne opierające się na zabawie. Dzieci dowiedzą się czym jest i jak funkcjonuje teatr oraz nauczą się (przez zabawę) wyrażania emocji, ruchu scenicznego, czy dykcji. Dzieci będą mogły puścić wodze fantazji, a przy okazji poznać rówieśników i po prostu świetnie się bawić, dzięki czemu nauczą się pracy zespołowej. To wspaniała forma spędzania czasu zarówno dla przepełnionych pasją i energetycznych dzieci, jak i dla tych, którzy nie radzą sobie z nieśmiałością.
Zajęcia pozwolą na odkrycie magii teatru, a wszystko dzięki zabawie.
Ostateczny kształt warsztatów zależy od liczebności, charakteru i zaangażowania grupy.

Instruktor
Kamila Janaszek-Hańska, z wykształcenia kulturoznawca, a także menadżer kultury. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia. Od ponad 20 lat współpracuje z warszawskim Teatrem Kontrapunkt, gdzie występuje oraz reżyseruje, a także prowadziła warsztaty teatralne dla młodzieży i studentów. Współpracowała ze Stowarzyszeniem na rzecz Kultury Młodzieżowej Aktywacja. Jako instruktor teatralny prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży i seniorów. Obecnie jest na ostatnim roku Podyplomowych Studiów Logopedycznych. Ukończyła wiele szkoleń z tego zakresu, a także z zakresu psychologii dziecięcej, arteterapii oraz rozwoju dzieci (w tym rozwoju komunikacji). Dodatkowo, stale uczestniczy w szkoleniach z umuzykalniania oraz rytmizacji dzieci. Jej pasją jest zarówno to, co wiąże się ze sceną, jak i wspieranie dzieci i młodzieży w prawidłowym rozwoju komunikacji. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci.

Recenzje

Natalia P.
22.09.2022 20:18

Inni klienci oglądali również