Lista zajęć Andrzej Ożóg Rozkręć mechanikę NOWOŚĆ

Rozkręć mechanikę NOWOŚĆ

Kategoria

inne / majsterkowanie

Opis

ROZKRĘĆ MECHANIKĘ- poznaj zasady dobrej praktyki inżynierskiej.

Zapraszamy dzieci od 8 do 15 roku życia na zajęcia, podczas których dowiedzą się i zobaczą, że każde nieskomplikowane urządzenie lub mechanizm można rozmontować i naprawić. Poznają zasady działania tych urządzeń, będą prowadzić diagnostykę awarii, poznają zasady posługiwania się narzędziami, przeprowadzą niezbędne pomiary. Podczas tych działań będą obserwować i badać różne zjawiska i procesy fizyczne, Dzieci będą eksperymentować, stawiać hipotezy i rozwiązywać problemy współdziałając w zespole.

Zajęcia raz w tygodniu po 90 min.
Terminy: środa po 16:00
Opłata: 80 zł/370 zł/720 zł*

Podany termin może ulec zmianie.
*Opłata: miesięczna/semestralna/roczna
Dla posiadaczy krakowskich kart: KKR 3+ oraz KKRN zniżka w opłatach 50%

Zaczynamy 14.09.2022

Zapisz się on-line lub skontaktuj się z nami:
tel.: +48 12 266 03 45, +48 519 309 350
e-mail: iskierka@ckpodgorza.pl

Prowadzenie: Andrzej Ożóg
Elektryk z wykształcenia. Elektromechanik uprawniony przez Urząd Dozoru Technicznego do konserwacji urządzeń dźwigowych o napędzie elektromechanicznym, elektrohydraulicznym i pneumatycznym.
Od 12 lat prowadzi autorskie warsztaty pszczelarskie dla dzieci , za które w 2014 roku otrzymał Statuetkę Złotych Słoneczników przyznaną przez portal CzasDzieci.pl za najbardziej rozwojową inicjatywę dla dzieci w kategorii PRZYRODA w Krakowie.
Działa w Kręgu Przyjaciół Harcerstwa Borkowskiego angażując się w pracę z harcerzami i zuchami.
Wyrazem uznania za jego społeczną działalność było przyznanie odznak: Honoris Gratia, przez prezydenta Krakowa, Przyjaciel Dziecka wydanej przez Towarzystwo Przyjaciół Dziecka oraz Szeryf Praw Dziecka – Unicef

Recenzje

brak recenzji