Lista zajęć Chór Mam

Chór Mam

Kategoria

inne / inne

Opis

Mamy pod kierunkiem wykształconej dyrygentki pracują nad emisją głosu, ośmielają się do śpiewu i uczą się wspólnie śpiewać proste utwory klasyczne, tradycyjne i rozrywkowe. Dzieci w tym czasie robią, co chcą i co potrafią (w zależności od wieku) i oczywiście chłoną muzykę. Na zajęciach odnajdą się mamy z doświadczeniem muzycznym i takie, które dotąd nie śpiewały ani trochę - jedynym warunkiem jest chęć śpiewania!

Zapraszamy mamy z maluchami na zajęcia!

Koszt: 110 PLN / opłata miesięczna.

Maria Jakubczyk jest studentką studiów magisterskich w zakresie Dyrygentury Chóralnej na UMFC oraz absolwentką PSM II st. im. J. Elsnera na wydziale wokalnym i studiów licencjackich na kierunku Muzykologia na UW. Jej muzyczne zainteresowania obejmują między innymi zagadnienia emisji głosu oraz muzyki tradycyjnej i folkowej. Swoje
zainteresowania rozwija na studiach podyplomowych w zakresie muzyki tradycyjnej na AM w Katowicach oraz jako śpiewaczka zespołu Korinnia wykonującego wschodniosłowiańską muzykę tradycyjną. Od 10 lat prowadzi scholę parafialną przy parafii pw. św. Zygmunta w Słomczynie.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również