Lista zajęć Wakacje z Capoeirą

Wakacje z Capoeirą

Kategoria

taniec / inne

Opis

Capoeira to niezwykłe połączenie tańca, muzyki, rytmu, sztuki walki, samoobrony, gimnastyki i akrobatyki. Można się z nią zetknąć na różnego rodzaju imprezach, gdzie jest ona prezentowana w formie pokazów, show czy otwartych zajęć. Piękne akrobacje, taneczne ruchy zgrane z muzyką, okrężne kopnięcia oraz efektowne uniki uświadamiają widzowi, że Capoeira to taniec nie mający nic wspólnego z realną walką. Jest ona natomiast ściśle związana z muzyką. To specyficzna muzyka, którą gra się na tradycyjnych brazylijskich instrumentach (berimbau, atabaque, pandeiro, agogo, reco-reco). Muzyka ta nadaje tempo grze Capoeira oraz określa jej formę. Nauka gry na instrumentach oraz nauka tradycyjnych brazylijskich pieśni Capoeira jest elementem regularnych treningów Capoeira.

Cykl trzech zajęć wakacyjnych jest świetną okazją, aby zapoznać się z tą formą aktywności poprzez własne zaangażowane uczestnictwo. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 5 do 13 roku życia. Prowadzący: Mariusz Sobolewski.

Zajęcia odbywać się będą w środy 17, 24 i 31 sierpnia od godz. 16.00 do 17.00.

Istnieje zarówno możliwość jednorazowego udziału jak i skorzystania z całego cyklu zajęć. Opłata za jedne zajęcia wynosi 20 zł. Zapisy przez Strefę Zajęć lub drogą mailową: marysin@wck-wawer.pl

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również