Teatr Muzyczny Scena, gr. 2

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

Teatr Muzyczny Scena, gr. 2
dzieci w wieku 8-10 lat

Teatr Muzyczny dla młodych artystów w wieku 8-10 lat to idealna propozycja dla dzieci początkujących i średniozaawansowanych, lubiących śpiew, taniec, teatr i występowanie na scenie. To zajęcia uwrażliwiające i umuzykalniające. Zajęcia poruszają zagadnienia teatru, śpiewu i tańca. Dzieci pod opieką instruktorów przygotowują spektakl muzyczny, który prezentowany jest na dużej scenie. To czas pełen uważności na potrzeby każdego dziecka. To okazja do otwarcia i ośmielenia się przed grupą rówieśników. Teatr Muzyczny Scena gr. 2 odnosi sukcesy na czołowych festiwalach teatralnych w Polsce.

**Zajęcia odbywają się 1x w tygodniu., 120 min.
60 min. teatr + 60 min śpiew.

**KIEDY: Czwartki: 16:30-18:30

CENA ZAJĘĆ: 260/opłata miesięczna.

Instruktor

Renata Struzik, Agata Struzik-Nawrocka .

Renata Struzik, Agata Struzik-Nawrocka
.

Instruktorzy Teatru Muzycznego Scena gr. 1

Renata Struzik - teatr
Absolwentka Akademii Muzycznej F. Chopina w Warszawie na wydziale Edukacji Muzycznej oraz Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego w Krakowie (filia we Wrocławiu) na wydziale Reżyserii Teatrów Dzieci i Młodzieży. Pedagog, reżyser, instruktor teatralny, nauczyciel muzyki, scenarzysta. Posiada ponad 30 letnie doświadczenie w pracy artystycznej z dziećmi i młodzieżą. Jej podopieczni osiągają najwyższe nagrody na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach teatralnych i muzycznych. W pracy stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka oraz dobrą atmosferę podczas zajęć. W czasie wolnym poświęca się pasji fotograficznej. Prywatnie Mama i Babcia. W 2010 roku roku odznaczona przez Ministerstwo Edukacji Narodowej "MedalEm Komisji Edukacji Narodowej" za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.

Agata Struzik-Nawrocka - wokal
Wokalistka, skrzypaczka, trener wokalny oraz konsultant kryzysowy. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina w Warszawie na wydziale instrumentalnym. Ukończyła również Szkołę Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego w Warszawie, Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne na Uniwersytecie Muzycznym oraz Instytut Pozytywnej Terapii Kryzysu. Jako trener wokalny pracuje od 12 lat. Jako chórzystka i skrzypaczka współpracowała z artystami takimi jak: Halina Mlynkova, Magdalena Tul, Monika Urlik, Maleo Reggae Rockers, Tomasz Szymuś Orchestra, Marika, Kasia Moś, Natalia Kukulska. W pracy z dziećmi i młodzieżą ceni sobie indywidualne dopasowanie metod nauczania. Wielka pasjonatka pracy pedagogicznej. Jej podopieczni zdobywają nagrody na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach piosenki. Jest autorką scenariuszy spektakli i widowisk muzycznych. Prywatnie Mama 4-letniego Zbyszka.

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

Tola W.
16.06.2023 10:19
Hanna M.
05.03.2023 19:26
Alisa B.
02.02.2023 11:15
Apolonia Z.
14.12.2022 21:50

Inni klienci oglądali również