Teatr Muzyczny 1.Piętro

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

Teatr Muzyczny 1.Piętro
Młodzież 13+

Teatr Muzyczny dla młodzieży od 13 roku życia to idealna propozycja dla osób początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych, lubiących śpiew, taniec, teatr i występowanie na scenie. To zajęcia uwrażliwiające i umuzykalniające. Zajęcia poruszają zagadnienia teatru, śpiewu i tańca. Dzieci pod opieką instruktorów przygotowują spektakl muzyczny, który prezentowany jest na dużej scenie. To czas pełen uważności na potrzeby każdego dziecka. To okazja do otwarcia i ośmielenia się przed grupą rówieśników. Teatr Muzyczny 1.Piętro to intensywna praca nad dykcją, impostacją głosu, śpiewem, elementarnymi zadaniami aktorskimi, ruchem scenicznym. To praca warsztatowa z uznanymi instruktorami. Podczas zajęć Teatru Muzycznego 1.Piętro instruktorzy dbają o to, aby każdy z uczestników mógł wnieść w tworzenie spektaklu coś od siebie.

**Zajęcia odbywają się 1x w tygodniu., 180 min.

120 min. teatr + 60 min śpiew.
Soboty: 9:30-12:30

KOSZT ZAJĘĆ: 300 zł./opłata miesięczna

Instruktor

Adam Serowaniec- teatr
Absolwent Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie. Aktor Teatru Kamienica oraz Och-Teatru w Warszawie. 2012 roku debiutował w Och-Teatrze w spektaklu „Trzeba zabić starszą panią” w reżyserii Cezarego Żaka, gdzie wcielił się w rolę Harrego. Zagrał również w kolejnych spektaklach tego teatru – w „Zemście” w reżyserii Waldemara Śmigasiewicza; w farsie „Mayday 2 ” w reżyserii Krystyny Jandy; w „Miłości Blondynki” w reżyserii Krystyny Jandy oraz „Udając Ofiarę” braci Presniakow w reżyserii Krystyny Jandy. Gościnnie wystąpił w Teatrze Ateneum roli Puka w „Śnie Nocy Letniej” w reżyserii Bożeny Suchockiej. W 2011 roku debiutował w Teatrze Telewizji rolą Filipa w spektaklu „DNA” w reżyserii Wawrzyńca Kostrzewskiego, a następnie w roku 2014 zagrał Iwana Aleksandrowicz Chlestakowa w sztuce „Rewizor” w reżyserii Jerzego Stuhra. Szerokiej publiczności znany z ról epizodycznych takich seriali jak „Klan”, „Na dobre i na złe”, „Ojciec Mateusz”, czy „Ślad”. Należy do Kabertu literackiego „DODO”.

Agata Struzik-Nawrocka - wokal
Wokalistka, skrzypaczka, trener wokalny oraz konsultant kryzysowy. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina w Warszawie na wydziale instrumentalnym. Ukończyła również Szkołę Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego w Warszawie, Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne na Uniwersytecie Muzycznym oraz Instytut Pozytywnej Terapii Kryzysu. Jako trener wokalny pracuje od 12 lat. Jako chórzystka i skrzypaczka współpracowała z artystami takimi jak: Halina Mlynkova, Magdalena Tul, Monika Urlik, Maleo Reggae Rockers, Tomasz Szymuś Orchestra, Marika, Kasia Moś, Natalia Kukulska. W pracy z dziećmi i młodzieżą ceni sobie indywidualne dopasowanie metod nauczania. Wielka pasjonatka pracy pedagogicznej. Jej podopieczni zdobywają nagrody na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach piosenki. Jest autorką scenariuszy spektakli i widowisk muzycznych. Prywatnie Mama 4-letniego Zbyszka.

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również