Lista zajęć Wilanowski Uniwersytet Malucha - Kolegiacka

Wilanowski Uniwersytet Malucha - Kolegiacka

Opis

Nazwa zajęć: Wilanowski Uniwersytet Malucha
Prowadzący: Agnieszka Niziałek, Ludwika Kryczka, Barbara Czajkowska
Wiek: 2-3 lata
Dzień i godzina zajęć:
poniedziałek, godz. 10:00-11:00,
wtorek, godz. 10:00-11:00,
czwartek, godz. 10:00-11:00.

Koszt: 90 zł miesięcznie (3xtyg.)

Zniżka na zajęcia nie obowiązuje.

Zapis jest na 3 dni w tygodniu. Na zajęcia nie obowiązują zniżki.

Od marca 2023 nie ma zajęć w piątki.

Opis zajęć:

PONIEDZIAŁEK: fakultet matematyczny - matematyka dla dzieci w tym wieku to przede wszystkim nauka poprzez doświadczenie. My w świecie, nasza organizacja dnia, następowanie po sobie zjawisk, powiązanie przyczyny ze skutkiem, to wszystko to matematyka. Doświadczamy matematyki w otaczającym nas świecie już od samego początku. Na naszych zajęciach będziemy pogłębiać te doświadczenia i pokazywać, w jaki sposób możemy powtarzać to później w domu. Zajęcia składają się ze zróżnicowanych aktywności - są zadania do wykonania, zabawy, piosenki, aktywności ruchowe. Wszystko dostosowane do możliwości najmłodszych uczestników. Nauka matematyki to proces długofalowy, dlatego materiał jest często powtarzany i utrwalany, ale rozwijany w miarę możliwości dzieci. Przejście do materiału trudniejszego odbywa się dopiero po dobrym opanowaniu dotychczas poznanych treści.
Prowadzący: Bubba - kreatywne myślenie, Agnieszka Niziałek

WTOREK: fakultet umuzykalniajacy - zajęcia muzyczno-ruchowe inspirowane treningiem słuchowym M. Krawczun. Zajęcia przeznaczone dla najmłodszych dzieci oraz ich opiekunów czy rodzeństwa. Trening słuchowy jest wspaniałym wsparciem w rozwoju mowy. Zarówno aktywność fizyczna jak i muzyka stymulują jej rozwój.
Na zajęciach słuchamy i to nie tylko muzyki, ale także dźwięków otoczenia. Oprócz tego śpiewamy, tańczymy, rozmawiamy i inscenizujemy, a wszystko wspólnie z rodzicami/opiekunami. Dzięki temu dzieci ćwiczą słuch, naśladownictwo, pobudzają zmysły i swoją aktywność fizyczną, a także udoskonalają umiejętność wykonywania poleceń, poprawiają pamięć, a wszystko dzięki wspaniałej zabawie. Warsztaty nastawione są na kierowanie interakcją dziecka z rodzicem/rodzeństwem, dzięki czemu nasze pociechy uczą się wspólnej zabawy.
Prowadzący: Ludwika Kryczka

CZWARTEK: fakultet taneczny - sensotaniec - zajęcia taneczne dla najmłodszych i ich opiekunów, wspomagające rozwój motoryczny i poznawczy dziecka i wzmacniające więź z dorosłym. Zajecia ruchowe w duchu filozofii Montessori rozwijają kompetencje intra - i interpersonalne na najwcześniejszym etapie życia, bawią i uczą. Różnorodność bodźców stosowanych w trakcie zajęć wspomaga integrację zmysłów i dojrzewanie układu nerwowego najmłodszych.
Prowadzący: Barbara Czajkowska

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również