Lista zajęć Małgorzata Mityk Piórkiem i akwarelą - Kolegiacka

Piórkiem i akwarelą - Kolegiacka

Kategoria

sztuka / malarstwo

Opis

Nazwa zajęć: Piórkiem i akwarelą
Instruktor: Małgorzata Mityk
Wiek: 6+ lat
Dzień i godzina zajęć:
poniedziałek, godz. 15:30-17:30,
poniedziałek, godz. 17:30-19:30 (młodzież),
środa, godz. 8:00-10:00,
środa, godz. 13:00-15:00,
środa, godz. 15:00-17:00.

Koszt: 140 zł miesięcznie (1xtyg.)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, komputerowych, językowych z native speakerem, sprytne główki, zumba gold, ceramika, stolarstwo, śpiew dla kobiet w ciąży.

Opis zajęć:
Uwielbiam, gdy na moich oczach powstają niepowtarzalne i pełne uroku akwarele. Moje zajęcia cieszą się niesłabnącą popularnością, skupiają osoby otwarte na sztukę, zdolne i pomysłowe. Teraz czekam na Ciebie, bo wierzę, że masz zdolności i talent, że podobnie jak dla mnie i dla Ciebie malarstwo i rysunek są źródłem wielkiej radości i przyjemności. Razem stworzymy ciekawe prace, które potem pokażemy w naszej nowej, pięknej galerii. Będziemy poznawać techniki rysunku ołówkiem, kredkami, piórkiem i akwarelą. Nie będziemy natomiast korzystać ze sztalug, malować farbami olejnymi, akrylowymi oraz temperą.
Zajęcia plastyczne ,,Piórkiem i akwarelą” prowadzę w Centrum Kultury Wilanów od ponad dziesięciu lat. Jestem absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. W swoim dorobku artystycznym mam wiele autorskich wystaw. Na zajęciach moi uczniowie poznają zagadnienia związane z perspektywą, rysują i malują z natury, wyobraźni i pamięci. Spotkania gromadzą osoby w różnym wieku, od 6-7-letnich dzieci po seniorów. Nie ustalam ścisłej granicy wiekowej. Z pasją i oddaniem przelewam na wszystkich moich uczniów miłość do pędzla i ołówka, a jeśli mogę kogoś zarazić tym szczęściem, jakie daje mi malarstwo i rysunek, to czuję się spełniona.

Recenzje

Monika C.
05.12.2022 15:09
Henryk K.
02.09.2022 11:29
Moja córka jest zachwycona, piękne prace, ogromne zaangażowanie Instruktorki
NINA P.
01.09.2022 12:32

Inni klienci oglądali również