Lista zajęć Klub Rodziców: Wygibobasy (Tygryski) - gimnastyka dla niemowląt i małych dzieci

Klub Rodziców: Wygibobasy (Tygryski) - gimnastyka dla niemowląt i małych dzieci

Opis

WygiBobasy – czyli gimnastyka niemowląt i małych dzieci, to zajęcia sensoryczno - ruchowe przeznaczone dla rodziców z najmłodszymi dziećmi.

(od 5 miesiąca do około 3 roku życia).

Zabawa to bardzo ważny element rozwoju dziecka. Chociaż dzieci bawią się przede wszystkim dla przyjemności, zabawa daje im dużo więcej niż tylko radość. Czas spędzony z dzieckiem nie musi być nudny i monotonny. Wesołe zabawy dostosowane do wieku i etapu rozwoju będą miały korzystny wpływ na dziecko. Fikołki, turlanie i masażyki wpierają rozwój ruchowy i polisenosyczny małego dziecka. Wygibobasy:

uczą – kreatywności, świadomości ciała,
bawią – wprowadzają w dobry nastrój i poprawiają humor maluchów i opiekunów,
rozwijają – motorykę dużą oraz małą u dziecka,
wspierają rozwój ruchowy – zabawy ruchowe przy muzyce to tańce i ćwiczenia, które pozytywnie wpływają na ogólną kondycję organizmu, jak również na koordynację wzrokowo-ruchową
pomagają tworzyć więzi społeczne – wspólny taniec w grupie umacnia relacje między dziećmi oraz w rodzinie,
regulują – napięcie mięśniowe, zabawa pomaga rozładować napięcia,
stymulują – dotyk, wzrok i słuch w trakcie zabawy rozwijają się najbardziej.
Dzieci są stworzone do ruchu. Lubią patrzeć, dotykać, smakować i eksplorować otaczający nas świat. W trakcie zajęć pokazuje Rodzicom jak bawić się z dzieckiem by wspierać rozwój maluszka. Zajęcia wspierają prawidłowy rozwój motoryczny małego dziecka i pomagają rodzicom się trochę rozruszać. Zabawy są różnorodne, dostosowane do etapu rozwoju dzieci i na pewną będą świetną inspiracją do zabaw w domu.

Zajęcia rozpoczną się 15 WRZEŚNIA 2022 r.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Czwartki, 09:30-10:30 (5-18 miesięcy)
Czwartki, 10:30-11:30 (19 miesięcy - 2,5 roku)


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

Zajęcia prowadzone przez Panią Natalię sa niestety nudne. 30 min sa piosenki-co tydzien jedno i to samo, nie wiedziecc czemu nazywa się to gimanstyka, bo nie ma żadnych ciczen, tylko fikołki i noszenie dzieci na rękach w kółku. Kolejne 30 min to podane są zabawki na ziemie i dzieci mają sie bawić...Brak struktury, brak zaangażowania. W miedyzczasie jest całe mnóstwo rozmów dorosłych, nic nie wnoszących do zajęć: o lekarzach, chorobach, zajęciach judo dzieci Pani Natalii, o szeczpionkach, sąsiadach, promocjach, o poglądach prowadzącej. Ja osobiście na tych zajęciach męczyłam się. Byc może Pani Natalia ma dobre intencje ale mój feedback jest niestety na 1 gwiazdkę.
Joanna S.
19.01.2023 12:42

Inni klienci oglądali również