Lista zajęć Ewelina Samul Keep on Dance - Kolegiacka

Keep on Dance - Kolegiacka

Kategoria

taniec / nowoczesny

Opis

Nazwa zajęć: Keep on Dance - taniec nowoczesny
Instruktor: Ewelina Samul, Monika Zalewska
Wiek: 5-15 lat
Dzień i godzina zajęć:
poniedziałek + czwartek, godz. 16:00-17:00 (5-7 lat) - Monika Zalewska,
poniedziałek + czwartek, godz. 17:00-18:00 (8-12 lat) - Monika Zalewska,
poniedziałek + czwartek, godz. 17:00-18:00 (8-12 lat) - kontynuacja - Ewelina Samul,
poniedziałek + czwartek, godz. 18:00-19:30 (9-12 lat) - kontynuacja - Ewelina Samul,
poniedziałek + czwartek, godz. 19:30-21:00 (12-15 lat) - kontynuacja - Ewelina Samul.
Koszt:
160 zł miesięcznie (2xtyg.)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, komputerowych, językowych z native speakerem, sprytne główki, zumba gold, ceramika, stolarstwo, śpiew dla kobiet w ciąży.

Zapis na zajęcia nie zwalnia z udziału w przesłuchaniach.
Przesłuchania odbędą się podczas zajęć w pierwszym tygodniu spotkań: 5 września oraz 8 września.

Opis zajęć:
Taniec modern to przede wszystkim odmiana taneczno-ruchowa, w której tancerz pokazuje swoje emocje. Charakterystyczną cechą modern dance są płynne ruchy zaczerpnięte z klasyki i ułożenie stóp zaczerpnięte z tańca jazzowego. W modern dance mamy do czynienia z dużą liczbą zróżnicowanych choreografii oraz wyskoków, które wykonywane są zwinnie. Na tych zajęciach spotkasz się także z takimi stylami jak jazz, hip-hop, disco dance. Zajęcia są odpowiednie dla wszystkich, którzy kochają muzykę i taniec.

Instruktor:
Ewelina Samul: Dyplomowany choreograf sceniczny i instruktor wielu technik tanecznych, a także instruktor metody Pilatesa i fitness. Absolwentka polonistyki ze specjalizacją teatrologiczną. Z tańcem związania niezmiennie od 4. roku życia. Jest kilkukrotną mistrzynią Polski w modern dance i jazz dance oraz wicemistrzynią świata federacji IDO. Uczestniczyła w warsztatach z różnych technik tańca w Polsce i zagranicą. Szkoliła się u uznanych w środowisku międzynarodowym choreografów i tancerzy. Przez 12 lat była tancerką Formacji Tańca Nowoczesnego i Alternatywnego Teatru Tańca „LUZ" z Siedlec. Występowała w musicalach m.in. we Francji i Japonii. Tancerka w polskim krótkometrażowym musicalu „Trashhh" w reżyserii Filipa Syczyńskiego. Tworzyła reżyserię oraz ruch sceniczny do spektakli warszawskich teatrów akademickich, spektakli ogniska teatralnego Teatru Ochoty oraz na potrzeby pokazów komercyjnych czy teledysków. Jest performerką i współreżyserem spektakli improwizowanych, które łączą muzykę, taniec, obraz, słowo oraz nowoczesne techniki wizualizacji o nazwie „Flash Mob Orchestra". Od kilku lat zajmuje się pojęciem intertekstualności i intersemiotyczności. Jest autorką projektu, opartego na technice tańca współczesnego i improwizacji, łączącego umiejętności zawodowych tancerzy i amatorów pt. „Przymierz się do tańca" (angielski tytuł to „Da(llia)nce"), który został doceniony przez Claire Verlet z Théâtre de la Ville w Paryżu. Od kilkunastu lat prowadzi grupy taneczne i turniejowe. Jest nauczycielem i choreografem szkół musicalowych w Warszawie oraz założycielką własnej grupy tanecznej „Keep On Dance" działającej przy Centrum Kultury Wilanów.

Uczestnik będzie przygotowany do brania udziału w turniejach i pokazach Zespołu Tanecznego Keep On Dance, nauczy się techniki tańca klasycznego, jazzowego i modern oraz improwizacji tanecznej. Będzie potrafił zapamiętać skomplikowane układy choreograficzne i sprostać rosnącemu z roku na rok tempu zajęć.

Recenzje

zuzia s.
07.03.2023 15:28
Edyta B.
10.02.2023 21:07

Inni klienci oglądali również