Lista zajęć Sabina Czerniawska Zajęcia plastyczne: Akademia Plastyczna

Zajęcia plastyczne: Akademia Plastyczna

Kategoria

sztuka / inne

Opis

Akademia Plastyczna
Zależy Ci, by Twoje dziecko było szczęśliwe, kreatywne i otwarte na świat? Akademia Plastyczna pozwoli mu rozwinąć skrzydła, spędzić czas w sposób wolny od obowiązków, gier i smartfona, odkrywając talent plastyczny, nowe pasje i nowe znajomości. Pracownia obejmuje swoim zakresem rysunek, malarstwo, rzeźbę i grafikę. Na zajęciach uczymy obserwacji, kompozycji, poczucia estetyki wykorzystując wszystkie dostępne techniki, m.in. malowanie temperami, akwarelami, akrylami, kolaż, lepienie z gliny i innych mas plastycznych, proste formy graficzne: linoryt, monotypię, ale też duże formy przestrzenne: szopki krakowskie, postać smoka. Wychodzimy poza szkolną podstawę programową lekcji plastyki, nie tylko akceptując, ale i doceniając wszystko to, co wykracza poza sztywne ramy i schematy. Dzieci i młodzież biorąca udział w zajęciach może wraz z bliskimi oglądać, ale też konfrontować swoje plastyczne zmagania z innymi uczestnikami, dzięki regularnym wystawom. Dodatkowo dzięki obserwacji doboru i rozmieszczania prac uczestnicy uczą się aranżacji przestrzeni wystawienniczej.  Podczas zajęć młodzież ma możliwość rzetelnego przygotowania się do egzaminu praktycznego obowiązującego podczas rekrutacji do liceów plastycznych, co pozwala uniknąć stresu i staje się przyjemną formą spędzenia wolnego czasu. Uczestnicy regularnie biorą udział i są laureatami najwyższych nagród w konkursach na szopkę krakowską oraz w Wielkiej Paradzie Smoków. Prace nad wielkogabarytowymi formami przestrzennymi rozwijają inteligencję wizualno - przestrzenną, są to prace zbiorowe, integrujące wszystkich uczestników, we wszystkich kategoriach wiekowych. Ze względu na terminy konkursów stają się zwieńczeniem semestralnych i całorocznych zmagań uczestników ze sztuką.

*Opłata: 70 zł/ 315 zł/ 630 zł
*opłata miesięczna/semestralna/roczna

Zajęcia rozpoczynają się 5 września.

Grupy przedszkolne- czas trwania zajęć 60 minut
Grupy I-III klasa- czas trwania zajęć 75 minut
Grupy IV-VIII klasa- czas trwania zajęć 90 minut
Grupy VIII klasa-liceum- czas trwania zajęć 90 minut

Grupy przedszkolne: środa godzina 15.00, środa godzina 16.15, czwartek godzina 15.00, czwartek godzina 16.15;
Grupy I-III klasa: poniedziałek 16.00, wtorek godzina 14.30, wtorek godzina 16.00, piątek godzina 15.30;
Grupy IV-VIII klasa: poniedziałek godzina 17.30, wtorek godzina 17.30, środa godzina 17.30, czwartek godzina 17.30;
Grupy VIII klasa-liceum: piątek godzina 17.00

Prowadzenie: Sabina Czerniawska  - absolwentka Liceum Plastycznego we Wrocławiu, profil wystawiennik oraz absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, kierunek rzeźba. Od ponad dwudziestu lat uczy młodych adeptów sztuki, z powodzeniem rozwijając ich talenty plastyczne. Świadczą o tym nasi wieloletni podopieczni, którzy od najmłodszych lat, aż po klasy licealne uczęszczają do Akademii Plastycznej oraz ilość absolwentów z wielkim żalem kończących przygodę z warsztatami Pani Sabiny.

Ważne:
Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od mniejszej liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy.

Zapisz się on-line lub zadzwoń do nas tel. 12 656 36 70 wew. 30.
Zapraszamy serdecznie !!!

Informacja:
Krakowska Karta Dużej Rodziny (KKR3+) oraz Karta N daje 50% zniżki na opłaty za zajęcia dla dzieci oraz osób dorosłych.

Recenzje

Super. Instructor bardzo super człowiek.
Sumeyya A.
01.03.2023 20:40
Anastazja S.
13.02.2023 22:32
Tomasz K.
21.11.2022 16:17
Hanna S.
13.09.2022 07:59