Capoeira - Kolegiacka

Kategoria

taniec / nowoczesny

Opis

Nazwa zajęć: Capoeira
Instruktor: Martyna Pyl, Michał Wolniak
Wiek: 7-15 lat
Dzień i godzina zajęć:
środa, godz. 18:00-19:30 (Martyna Pyl)
i/lub
piątek, godz. 18:40-20:10 (Michał Wolniak)
Koszt: 180 zł miesięcznie (1xtyg.), 220 zł miesięcznie (2xtyg.)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, komputerowych, językowych z native speakerem, sprytne główki, zumba gold, ceramika, stolarstwo, śpiew dla kobiet w ciąży.

Opis zajęć:
Zajęcia capoeiry są zajęciami sportowymi, pełnymi energii, radości oraz przyjemnego balansu w rytmie brazylijskiej muzyki granej na żywo podczas zajęć. Uczestnik nabywa świadomości swojego ciała poprzez proste ćwiczenia gimnastyczne, przełamuje pierwsze bariery psychiczne dzięki podstawowym figurom akrobatycznym, uczy się współpracować z drugą osobą dzięki krótkim sekwencjom wykonywanym wspólnie oraz odkrywa w sobie poczucie rytmu, powtarzając proste melodie grane na instrumentach. Na zajęciach uczymy się sztuki walki, dzięki której uczestnik poznaje liczne kopnięcia, uniki, pady oraz akrobacje. Czasem w rozgrzewkę wplatamy elementy samby de roda, maculele, puxada de rede, związanych ze światem capoeiry. Zajęcia są skierowane do dzieci od wieku wczesnoszkolnego, których potrzebą jest ciągły ruch i chęć wspólnej zabawy z rówieśnikami poprzez aktywność fizyczną, a także do dzieci i młodzieży, którzy pragną pracować nad swoim ciałem, wzmocnić je i uelastycznić.
Jestem osobą ciepłą, uśmiechniętą, kreatywną i pełną energii. Uwielbiam motywować i zarażać pasją. Moje zajęcia rozwijają kondycję fizyczną, gibkość, siłę i szybkość, a także refleks i koncentrację, a dzięki elementom muzycznym kształtują poczucie rytmu. Mimo, że capoeira jest sztuką walki, uczy szacunku dla innych ludzi i sportowego zachowania. Czekam na Ciebie, abyśmy wspólnie przełamali nasze fizyczne i psychiczne bariery. Razem będziemy uczyć się współdziałania w grupie, kształtować samodyscyplinę oraz poczucie własnej wartości, a także pokonywać własne słabości. Będziemy biegać, skakać, bawić się oraz uczyć, śpiewać, walczyć i poznawać kulturę brazylijską.

Recenzje

Ignacy S.
08.09.2022 17:48

Inni klienci oglądali również