Lista zajęć Junior Odkrywca w "Portierni"

Junior Odkrywca w "Portierni"

Kategoria

edukacja / inne

Opis

Junior Odkrywca to zajęcia które uczą i rozbudzają naturalną ciekawość oraz kreatywność dzieci.

Wychodząc z założenia, że każde dziecko lubi zabawę i eksperymenty postanowiliśmy połączyć te aspekty i zgodnie z hasłem “Baw się Nauką” zapewnić dzieciom solidną dawkę wiedzy teoretycznej i praktycznej z przedmiotów ścisłych, przekazując ją w postaci ciekawych i wesołych doświadczeń naukowych. Wszyscy uczestnicy warsztatów Junior Odkrywca naśladując prawdziwych naukowców poznają wiele zagadnień z biologii, chemii i fizyki. Te wyjątkowe zajęcia wyróżniają się tym, że uczą i rozbudzają naturalną ciekawość oraz kreatywność dzieci, na długo zapadając przez to w ich pamięć.

Wszystkie nasze warsztaty są dostosowane do wieku oraz manualnych umiejętności dzieci. Nasze zajęcia są bezpieczne dla uczestników. Warsztaty prowadzi wykwalifikowana kadra instruktorów. Wszyscy oni posiadają wymagane wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie w pracy z dziećmi.

Uczestniczące w zajęciach dzieci będą dysponować własnymi zestawami niezbędnych materiałów i odczynników. Podczas zajęć wykorzystywane będą profesjonalne urządzenia laboratoryjne takie jak np. wirówki, wortexy czy pipety automatyczne, mikroskopy, elektryczne zestawy dydaktyczne i wiele innych.

Zajęcia grupowe dla dzieci (dzieci od 5. roku życia)
Cena: 160zł/mc (4 spotkania)
Gr. dla dzieci w wieku 5-8 lat - czwartek, godz. 17:15 (60 minut)
Gr. dla dzieci w wieku 9-12 lat - czwartek, godz. 18:30 (60 minut)

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również