Lista zajęć Wiktoria Oleksińska Zajęcia muzyczne: Wokal - Wiktoria Oleksińska

Zajęcia muzyczne: Wokal - Wiktoria Oleksińska

Kategoria

muzyka / śpiew

Opis

ZAJĘCIA MUZYCZNE: WOKAL
Zajęcia obejmują nauczanie wokalistyki, technik śpiewu estradowego; tak, aby każdy uczeń świadomie pracował nad głosem w zakresie teorii oraz praktyki wokalnej. Na lekcjach kursanci doskonalą umiejętności związane m.in. z podpieraniem dźwięków na różnej wysokości, przechodzeniem między rejestrami wokalnymi, domykalnością strun głosowych, intonacją, nośnością dźwięku, opracowaniem repertuaru, śpiewem z akompaniatorem przy fortepianie, gitarze.

Opłata: 42 zł -1 lekcja 45 min.

Instruktor: Wiktoria Oleksińska
Ukończyła Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. A. Malawskiego w Przemyślu na Wydziale Instrumentalnym - fortepian (2018) i Wokalnym (2019) oraz studia I stopnia w Akademii Muzycznej w Krakowie (2021).
Swoje umiejętności wokalne doskonaliła podczas kursów mistrzowskich prowadzonych przez wybitnych artystów, takich jak: Agnieszka Monasterska, Urszula Kryger, Patrycja Krzeszowska-Kubit, Jacek Ozimkowski, Marcel Boon, czy Piotr Kusiewicz. Jest laureatką konkursów wokalnych, m.in. VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Wokalnego im. M. Stankowej w Olsztynie (I wyróżnienie), Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego Śpiewniki Domowe w Łodzi (dyplom finalisty), w tym wygrała V Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Z. Nosowskiego w Brzesku. Koncertowała w kraju i za granicą. W ramach współpracy z Fundacja Kultury i Rozwoju z siedzibą w Koszycach Wielkich wzięła udział w cyklu koncertów monograficznych poświęconych twórczości Stanisława Moniuszki związanych z jubileuszem 200. rocznicy urodzin kompozytora (2019).Obecnie współpracuje z Fundacją Salezjańska Szkoła Organistowska w Przemyślu (jako wolontariusz), której misją jest m.in. muzyczna edukacja dzieci i młodzieży, organizacja rozmaitych inicjatyw edukacyjno-wychowawczych, kulturalnych, artystycznych, naukowych oraz działań w zakresie ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego. Studiuje również w Akademii Muzycznej im. K. Pendereckiego w Krakowie w klasie śpiewu prof. dr hab. Olgi Popowicz.
 
Zapraszamy na lekcje indywidualne!
Zadzwoń do nas tel. 12 656 36 70 wew. 30

Terminy zajęć ustala się telefonicznie bezpośrednio z instruktorem po zapisie na zajęcia.
Instruktor kontaktuje się z zapisanymi sukcesywnie.
Zapraszamy serdecznie !!!

Informacja:
Krakowska Karta Dużej Rodziny (KKR3+) oraz Karta N daje 50% zniżki na opłaty za zajęcia dla dzieci oraz osób dorosłych.

Recenzje

Najlepsze zajęcia na jakich kiedykolwiek byłam
Anna G.
24.01.2023 21:43

Inni klienci oglądali również