Lista zajęć Maciej Pietrzycki Sport i rekreacja: Ruchowe zajęcia kreatywne NOWOŚĆ

Sport i rekreacja: Ruchowe zajęcia kreatywne NOWOŚĆ

Kategoria

sport / inne

Opis

RUCHOWE ZAJĘCIA KREATYWNE ( od 8 lat)
Są to warsztaty, w których uczestnicy będą mogli spróbować swoich sił w pięciu nietypowych sportach: Kendama, Trickboard, Footbag (Zośka) i dwa rodzaje żonglerki - kontaktowa oraz sportowa. Na zajęciach oprócz dobrej zabawy uczestnicy będą mocno angażować także głowę - w momencie używania np. obu rąk jednocześnie, dwie półkule mózgu muszą pracować na najwyższych obrotach. Będą mieli okazję przekonać się, że praktyczne sporty, choć mało znane, mogą zastąpić gry na telefonie i dostarczać nie lada atrakcji!
Przyjdź i zobacz, że to wcale nie takie trudne! 

  • Kendama - japońska gra zręcznościowa składająca się z drewnianego trzonka z wydrążeniami, sznurka oraz drewnianej kulki. Podstawą jest umieszczenie kulki na jednym z wydrążeń, a to w jaki sposób będzie zrobione zależy tylko od Twojej wyobraźni.
  • Footbag - inaczej nasza rodzima „zośka" - to zamszowa piłeczka z granulatem plastikowym/metalowym w środku. Podbijanie/utrzymanie na każdej części naszego ciała, to nie lada wyzwanie koordynacyjne i ogromna satysfakcja, kiedy się uda.
  • Trickboard - urządzenie, które świetnie poprawia równowagę. Składa się z drewnianego blatu oraz wałka. Zadanie to utrzymanie się jak najdłużej na wałku robiąc przy tym różne triki.
  • Żonglerka sportowa - ludzie myślą, że kaskada (podstawowy ruch żonglerski trzema piłeczkami) jest niesamowicie trudna, tymczasem to największy błąd, zobacz, że jesteś się w stanie nauczyć żonglować w bardzo szybkim czasie!
  • Żonglerka kontaktowa - to robienie trików przeźroczystą kulą, która dzięki swojej fakturze stwarza iluzję lewitacji - bardzo cieszy oko widza oglądającego sztuczki. 

Sprawdź! https://www.youtube.com/watch?v=STKPPUyScTs

Zajęcia raz w tygodniu po 60 minut we wtorki w godzinach 17.10-18.10
Opłata: 90 zł/365 zł/730 zł
Opłata: miesięczna/semestralna/roczna

Prowadzenie: Maciej Pietrzycki - pedagog, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Na codzień zajmuje się nauką nietypowych sportów. Od piętnastu lat czynnie trenuje footbag i żonglerkę. W jednej z krakowskich fundacji uczy mnemotechnik - czyli technik szybkiego zapamiętywania. W wyniku połączenia swojej pasji do sportu z treningiem mózgu powstała marka SPORTSY, dzięki której promuje oraz uczy całkiem nowych dyscyplin sportowych. Podczas zajęć stawia przede wszystkim na dobrą zabawę. 

Ważne:
Zorganizowanie poszczególnych zajęć będzie uzależnione od liczby chętnych. W zależności od liczby zainteresowanych możliwe są również korekty cen. Po uzgodnieniu z uczestnikami zmianie mogą także ulec proponowane terminy.

Zapisz się on-line lub zadzwoń do nas tel. 12 656 36 70 wew. 30

Informacja:
Krakowska Karta Dużej Rodziny (KKR3+) oraz Karta N daje 50% zniżki na opłaty za zajęcia dla dzieci oraz osób dorosłych.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również