Lista zajęć Hubert Matysiak Grupa teatralna "FERAJNA"- Vogla

Grupa teatralna "FERAJNA"- Vogla

Kategoria

sztuka / teatr

Opis

Nazwa zajęć:GRUPA TEATRALNA "FERAJNA" - VOGLA
Prowadzący: Hubert Matysiak
Wiek: 8-12 lat
Dzień i godzina zajęć:
poniedziałek godz. 18.15-19.30
Koszt:140 zł miesięcznie (1xtyg.)

Możliwość skorzystania ze zniżki 50% na jedne wybrane zajęcia po okazaniu w Recepcji CKW: Karty Dużej Rodziny. Zniżka nie obowiązuje na zajęciach: indywidualnych, komputerowych, językowych z native speakerem, warsztatach filmowych oraz na zajęciach: Sprytne główki, Wilanowski Uniwersytet Malucha, Wilanowskie Kobiety Śpiewają, Teatr Mistrzów Życia, Klub Fotograficzny CKW, Taniec w kręgu, Teatr Międzypokoleniowy, Zumba Gold, ceramika oraz warsztatach cyklicznych.

Opis zajęć:

Pierwsze kroki na scenie. Teatr impro, drama i nie tylko.

Zapraszamy na zajęcia teatralne, podczas których Twoje dziecko pozna podstawy pracy scenicznej w różnych technikach. Będziemy improwizując tworzyć własne treści w oparciu o klasyki literatury dziecięcej, wykorzystywać dramę do rozwiązywania problemów małych i dużych, a przy tym wszystkim nie zapomnimy zadbać o dykcję i emisję głosu. Cykl zajęć zakończy się profesjonalnym pokazem.
Prowadzącym jest Hubert Matysiak- młody aktor, absolwent Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich, kultywujący hasło Pani Haliny Machulskiej: Drama metodą edukacji XXI wieku.

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również