Lista zajęć Łukasz Tulej Misja Las. Kurs przetrwania i sprawności fizycznej - leśne podchody

Misja Las. Kurs przetrwania i sprawności fizycznej - leśne podchody

Opis

Survivalowo – historyczna eskapada z przeszkodami na terenie otuliny Kampinosu. Uczestnicy zdobędą umiejętności sprawnego i bezpiecznego poruszania się w leśnym terenie. Celem warsztatów jest rozwijanie spostrzegawczości, sprawności fizycznej, zdolności strategicznych i podejmowania nagłych decyzji. Uczestnicy poznają zasady terenoznawstwa, oraz sposoby przygotowania zasadzek.

Projekt Misja Las zakłada opracowanie i organizację serii warsztatów, treningów, prelekcji i ekspedycji survivalowych i historycznych w Kampinoskim Parku Narodowym inspirowanych szkoleniami i kursami dla kandydatów na Cichociemnych w latach 1940-1944.

Projekt dofinansowany ze środków Funduszu Edukacji Kulturalnej w Warszawie.

Godzina rozpoczecia: 18:00

Prowadzenie: Łukasz Tulej

warsztaty nieodpłatne

Instruktor

Podróżnik, instruktor sztuki przetrwania i przyrodnik. Założyciel szkoły przetrwania „Sobrevivencia con Machiguenga” w Peru, Koribeni . Jest zwolennikiem nauki przez doświadczenie, jako najskuteczniejszego sposobu przyswajania wiedzy. Trener i specjalista team building. Praktyk, komentator wydarzeń nt. sztuki przetrwania w warunkach ekstremalnych w programach informacyjnych TVP, TVP2, Polsat, TVN. Prowadzi serię programów „Naturalnie Polska” i „Survivalowa rodzina” na Planete +.

Instruktor surwiwalu(PAS), płetwonurek(CMAS), absolwent szkoleń ratownictwa w warunkach ekstremalnych (OFA), członek Warszawskiego Klubu Field Target (WKFT), oraz Stowarzyszenia Pneumatycznego Strzelectwa Terenowego (PFTA), Instruktor sportu (UE) samoobrony i sportów walki (PAS)

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również