Zumba Fitness wt.czw. 20:00

Kategoria

fitness / zumba

Opis

Nie trzeba świetnie tańczyć by móc wziąć udział w zajęciach - program stworzony został z myślą o wszystkich, niezależnie od wieku czy kondycji. Łatwe kroki taneczne oraz porywająca muzyka sprawią, że każdy poczuje się dobrze na tych zajęciach.

Obowiązuje obuwie na zmianę oraz wygodny strój nie krępujący ruchów (dresy, leginsy).

Koszt:
Pełna cena:
120 zł / miesiąc
Cena ze zniżką:
108 zł / miesiąc
Zniżka przysługuje posiadaczom karty miejskiej, warszawiaka i dużej rodziny.

Sposób wpłaty:
Polecamy płatność przez PayU.
Możliwy jest też przelew tradycyjny - 50 1240 2034 1111 0010 1127 9175.
W tytule przelewu prosimy dopisać rodzaj zajęć oraz imię i nazwisko uczestnika.

Kontakt:
Ilona Sawicka, [email protected], 507 191 238 w godz. 10:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku. W przypadku braku kontaktu prosimy o sms /mail – oddzwonimy lub odpiszemy

Instruktor

Tancerka, dyplomowana instruktorka tańca, zumby i fitness, dietetyk, choreograf, specjalista z zakresu medycyny tańca. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki. Tańczy z pasją i żywiołowo łącząc w swoich zajęciach taniec współczesny, jazz, flamenco, dance show oraz akrobatykę. Każde zajęcia niosą ze sobą ładunek emocji oraz pozwalają uczestnikom lepiej poznać własne ciało i osobowość. Po zajęciach każdy wychodzi zmęczony i naładowany pozytywną energią.

Recenzje

super zajecia!bardzo polecam
Sylwia D.
09.06.2023 10:24
ZUMBA Z NATALIĄ TO ISTNA PETARDA!!! Tak jak sama Prowadząca jest mega energetyczna i pełna pozytywnych wibracji :) Dostosowana dla każdego, nawet dla osób jakich jak ja tj. nie mających nigdy wcześniej do czynienia z tą dyscypliną. Polecam każdemu, bo jak raz się spróbuje to nie można przestać chodzić, a po każdych zajęć człowiek wychodzi z "bananem na ustach" :) :) :)
Anna J.
05.02.2023 23:52
Ewelina M.
09.01.2023 18:19
Jestem stałą kursantką Natalii, trenuję z nią Zumbę już ponad rok i jestem bardzo zadowolona z jej zajęć. Prowadząca bardzo profesjonalnie podchodzi do treningu, ma dużą wiedzę na temat pracy z ciałem i chętnie się nią dzieli, jednocześnie jest przy tym zawsze uśmiechnięta, wesoła i sympatyczna. Po treningu zawsze wychodzę spocona i szczęśliwa, nabuzowana pozytywną energią i endorfinami. Dodatkowo zajęciom zawsze towarzyszą świetne podkłady muzyczne, które później nucę sobie pod prysznicem! Kto spróbuje Zumby z Natalią, ten będzie chciał tylko więcej ;)
Paulina B.
20.09.2022 23:42

Inni klienci oglądali również