Lista zajęć Akrobatyka dla dzieci

Akrobatyka dla dzieci

Kategoria

taniec / inne

Opis

Gimnastyka artystyczna to głównie praca nad gibkością, rozciągnięciem oraz świadomością własnego ciała. Gimnastyczki wykonują również ćwiczenia ogólnorozwojowe polegające na wzmocnieniu ciała oraz wydobyciu naturalnej gracji w ruchu.Bardzo istotną role odgrywają tutaj również wykorzystywane przez nas przyrządy jak na przykład wstążki, które dają dodatkowy efekt plus pozwalają dzieciom na rozwój kreatywności i myślenia przestrzennego w choreografii.
Zajęcia prowadzi Aleksandra Skoneczna - absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych wydział Teatru Tańca. Jej pasją jest taniec jazzowy, a także tworzenie choreografii z elementami gimnastycznymi.Od 8 roku życia trenuje akrobatykę sportową na trampolinie i ścieżce.Wicemistrzyni na Mazowszu w skokach na trampolinie.
Jako instruktorka akrobatyki i tańca dzieli się swoją pasją, wiedzą, i umiejętnościami z najmłodszymi jak i trochę starszymi dziećmi. Na zajęciach akrobatycznych skupia się głównie na technice i precyzji, lecz nie zapomina przy tym o dobrej zabawie! W tańcu – kreatywność i owocna współpraca z uczestnikami sprawia jej najwięcej radości.
Od 4 lat współpracuje ze Szkołą Tańca Releve, w której uczy tańca nowoczesnego, baletu oraz akrobatyki.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Gr. I -godz. 18:00
Gr. II - godz. 19:00


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji