Lista zajęć Iwona SKWAREK STUDIO WOKALNE - IWONA SKWAREK
Opis
Wiek uczestników: 11-18lat
Zajęcia indywidualne
Czas trwania zajęć: 45min
Koszt zajęć: 120zł/miesiąc
Poniedziałek 14.00-19.00
Czwartek 14.00-16.00
Instruktor : IWONA SKWAREK
Dykcja, emisja głosu ,interpretacji piosenki i warsztatu estradowego. Zajęcia oferują profesjonalne kształcenie obejmujące różne style i gatunki muzyczne, próbne nagrania studyjne i prezentacje estradowe.
Instruktor
Jest uznaną wokalistką jazzową oraz nauczycielem emisji głosu i śpiewu z wieloletnim doświadczeniem. Od ponad dekady prowadzi chór GOSPEL RADOM. Jest jego założycielem, dyrygentem i dobrym duchem.
Lekcje
# | Data | Czas trwania | Grupa | Miejsce |
---|---|---|---|---|
1 |
pn, 16:00 19.09.2022 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
2 |
pn, 17:00 19.09.2022 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
3 |
pn, 18:30 19.09.2022 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
4 |
czw, 14:00 22.09.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
5 |
czw, 15:00 22.09.2022 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
6 |
pn, 16:00 26.09.2022 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
7 |
pn, 17:00 26.09.2022 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
8 |
pn, 18:30 26.09.2022 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
9 |
czw, 14:00 29.09.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
10 |
czw, 15:00 29.09.2022 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
11 |
pn, 16:00 03.10.2022 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
12 |
pn, 17:00 03.10.2022 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
13 |
pn, 18:30 03.10.2022 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
14 |
czw, 14:00 06.10.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
15 |
czw, 15:00 06.10.2022 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
16 |
pn, 16:00 10.10.2022 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
17 |
pn, 17:00 10.10.2022 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
18 |
pn, 18:30 10.10.2022 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
19 |
czw, 14:00 13.10.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
20 |
czw, 15:00 13.10.2022 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
21 |
pn, 16:00 17.10.2022 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
22 |
pn, 17:00 17.10.2022 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
23 |
pn, 18:30 17.10.2022 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
24 |
czw, 14:00 20.10.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
25 |
czw, 15:00 20.10.2022 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
26 |
pn, 16:00 24.10.2022 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
27 |
pn, 17:00 24.10.2022 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
28 |
pn, 18:30 24.10.2022 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
29 |
czw, 14:00 27.10.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
30 |
czw, 15:00 27.10.2022 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
31 |
pn, 16:00 31.10.2022 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
32 |
pn, 17:00 31.10.2022 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
33 |
pn, 18:30 31.10.2022 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
34 |
czw, 14:00 03.11.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
35 |
czw, 15:00 03.11.2022 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
36 |
pn, 16:00 07.11.2022 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
37 |
pn, 17:00 07.11.2022 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
38 |
pn, 18:30 07.11.2022 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
39 |
czw, 14:00 10.11.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
40 |
czw, 15:00 10.11.2022 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
41 |
pn, 16:00 14.11.2022 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
42 |
pn, 17:00 14.11.2022 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
43 |
pn, 18:30 14.11.2022 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
44 |
czw, 14:00 17.11.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
45 |
czw, 15:00 17.11.2022 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
46 |
pn, 16:00 21.11.2022 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
47 |
pn, 17:00 21.11.2022 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
48 |
pn, 18:30 21.11.2022 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
49 |
czw, 14:00 24.11.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
50 |
czw, 15:00 24.11.2022 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
51 |
pn, 16:00 28.11.2022 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
52 |
pn, 17:00 28.11.2022 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
53 |
pn, 18:30 28.11.2022 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
54 |
czw, 14:00 01.12.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
55 |
czw, 15:00 01.12.2022 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
56 |
pn, 16:00 05.12.2022 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
57 |
pn, 17:00 05.12.2022 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
58 |
pn, 18:30 05.12.2022 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
59 |
czw, 14:00 08.12.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
60 |
czw, 15:00 08.12.2022 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
61 |
pn, 16:00 12.12.2022 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
62 |
pn, 17:00 12.12.2022 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
63 |
pn, 18:30 12.12.2022 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
64 |
czw, 14:00 15.12.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
65 |
czw, 15:00 15.12.2022 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
66 |
pn, 16:00 19.12.2022 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
67 |
pn, 17:00 19.12.2022 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
68 |
pn, 18:30 19.12.2022 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
69 |
czw, 14:00 22.12.2022 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
70 |
czw, 15:00 22.12.2022 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
71 |
pn, 16:00 02.01.2023 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
72 |
pn, 17:00 02.01.2023 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
73 |
pn, 18:30 02.01.2023 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
74 |
czw, 14:00 05.01.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
75 |
czw, 15:00 05.01.2023 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
76 |
pn, 16:00 09.01.2023 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
77 |
pn, 17:00 09.01.2023 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
78 |
pn, 18:30 09.01.2023 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
79 |
czw, 14:00 12.01.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
80 |
czw, 15:00 12.01.2023 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
81 |
pn, 16:00 16.01.2023 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
82 |
pn, 17:00 16.01.2023 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
83 |
pn, 18:30 16.01.2023 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
84 |
czw, 14:00 19.01.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
85 |
czw, 15:00 19.01.2023 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
86 |
pn, 16:00 23.01.2023 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
87 |
pn, 17:00 23.01.2023 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
88 |
pn, 18:30 23.01.2023 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
89 |
czw, 14:00 26.01.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
90 |
czw, 15:00 26.01.2023 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
91 |
pn, 16:00 30.01.2023 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
92 |
pn, 17:00 30.01.2023 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
93 |
pn, 18:30 30.01.2023 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
94 |
czw, 14:00 02.02.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
95 |
czw, 15:00 02.02.2023 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
96 |
pn, 16:00 06.02.2023 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
97 |
pn, 17:00 06.02.2023 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
98 |
pn, 18:30 06.02.2023 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
99 |
czw, 14:00 09.02.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
100 |
czw, 15:00 09.02.2023 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
101 |
pn, 16:00 13.02.2023 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
102 |
pn, 17:00 13.02.2023 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
103 |
pn, 18:30 13.02.2023 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
104 |
czw, 14:00 16.02.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
105 |
czw, 15:00 16.02.2023 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
106 |
pn, 16:00 20.02.2023 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
107 |
pn, 17:00 20.02.2023 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
108 |
pn, 18:30 20.02.2023 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
109 |
czw, 14:00 23.02.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
110 |
czw, 15:00 23.02.2023 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
111 |
pn, 16:00 27.02.2023 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
112 |
pn, 17:00 27.02.2023 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
113 |
pn, 18:30 27.02.2023 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
114 |
czw, 14:00 02.03.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
115 |
czw, 15:00 02.03.2023 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
116 |
pn, 16:00 06.03.2023 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
117 |
pn, 17:00 06.03.2023 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
118 |
pn, 18:30 06.03.2023 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
119 |
czw, 14:00 09.03.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
120 |
czw, 15:00 09.03.2023 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
121 |
pn, 16:00 13.03.2023 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
122 |
pn, 17:00 13.03.2023 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
123 |
pn, 18:30 13.03.2023 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
124 |
czw, 14:00 16.03.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
125 |
czw, 15:00 16.03.2023 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
126 |
pn, 16:00 20.03.2023 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
127 |
pn, 17:00 20.03.2023 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
128 |
pn, 18:30 20.03.2023 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
129 |
czw, 14:00 23.03.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
130 |
czw, 15:00 23.03.2023 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
131 |
pn, 16:00 27.03.2023 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
132 |
pn, 17:00 27.03.2023 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
133 |
pn, 18:30 27.03.2023 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
134 |
czw, 14:00 30.03.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
135 |
czw, 15:00 30.03.2023 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
136 |
pn, 16:00 03.04.2023 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
137 |
pn, 17:00 03.04.2023 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
138 |
pn, 18:30 03.04.2023 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
139 |
czw, 14:00 06.04.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
140 |
czw, 15:00 06.04.2023 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
141 |
pn, 16:00 10.04.2023 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
142 |
pn, 17:00 10.04.2023 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
143 |
pn, 18:30 10.04.2023 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
144 |
czw, 14:00 13.04.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
145 |
czw, 15:00 13.04.2023 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
146 |
pn, 16:00 17.04.2023 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
147 |
pn, 17:00 17.04.2023 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
148 |
pn, 18:30 17.04.2023 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
149 |
czw, 14:00 20.04.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
150 |
czw, 15:00 20.04.2023 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
151 |
pn, 16:00 24.04.2023 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
152 |
pn, 17:00 24.04.2023 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
153 |
pn, 18:30 24.04.2023 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
154 |
czw, 14:00 27.04.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
155 |
czw, 15:00 27.04.2023 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
156 |
pn, 16:00 01.05.2023 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
157 |
pn, 17:00 01.05.2023 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
158 |
pn, 18:30 01.05.2023 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
159 |
czw, 14:00 04.05.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
160 |
czw, 15:00 04.05.2023 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
161 |
pn, 16:00 08.05.2023 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
162 |
pn, 17:00 08.05.2023 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
163 |
pn, 18:30 08.05.2023 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
164 |
czw, 14:00 11.05.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
165 |
czw, 15:00 11.05.2023 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
166 |
pn, 16:00 15.05.2023 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
167 |
pn, 17:00 15.05.2023 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
168 |
pn, 18:30 15.05.2023 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
169 |
czw, 14:00 18.05.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
170 |
czw, 15:00 18.05.2023 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
171 |
pn, 16:00 22.05.2023 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
172 |
pn, 17:00 22.05.2023 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
173 |
pn, 18:30 22.05.2023 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
174 |
czw, 14:00 25.05.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
175 |
czw, 15:00 25.05.2023 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
176 |
pn, 16:00 29.05.2023 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
177 |
pn, 17:00 29.05.2023 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
178 |
pn, 18:30 29.05.2023 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
179 |
czw, 14:00 01.06.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
180 |
czw, 15:00 01.06.2023 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
181 |
pn, 16:00 05.06.2023 |
45 min. | ŻUROWSKA Amelia,SENDEROWSKA Marysia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
182 |
pn, 17:00 05.06.2023 |
45 min. | KOZERA Aleksander,ORZECHOWSKA Wiktoria,KOBYLKA Alicja |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
183 |
pn, 18:30 05.06.2023 |
45 min. | DAMAZIAK Julia,MARSZAŁEK Hanna |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
184 |
czw, 14:00 08.06.2023 |
45 min. | MICHALSKA Maria,BUDZISZ Julia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |
185 |
czw, 15:00 08.06.2023 |
45 min. | WARDA Klaudia,ŁUKASIK Natalia |
Radom, Daszyńskiego 5 - parter |