Lista zajęć KULTURA MYŚLI TECHNICZNEJ 5-9 lat // Szymon Krupa KOSZT: 180 zł/mies.

KULTURA MYŚLI TECHNICZNEJ 5-9 lat // Szymon Krupa KOSZT: 180 zł/mies.

Opis

ROBOTYKA
Budujemy, konstruujemy, programujemy i wprawiamy w ruch roboty z klocków lego. Używamy klocków LEGO Education WEDO 2.0 Zajęcia są praktycznymi warsztatami. Rozwijają kreatywność, zdolności manualne, umiejętności techniczne, uczą pracy w grupie oraz wspierają edukację matematyczną.
Zajęcia w grupach wiekowych.
PROGRAMOWANIE PHOTON
Mali Odkrywcy zaczynają programować z robotem PHOTON. Jest to najbardziej zaawansowany technologicznie robot edukacyjny na rynku. Photon rozwija się razem z dzieckiem. Dzieci pomagają mu nauczyć się wszystkiego od podstaw: kierunków, kolorów, reagowania na bodźce. Robot edukacyjny stymuluje rozwój dzieci, nie tylko w obszarze poznawczym i społecznym ale również umożliwia realizację treści podstawy programowej. Zajęcia w grupach wiekowych.
EKSPERYMENTY
Pokazy naukowe dzięki, którym dzieci poznają sekrety otaczającego świata. Poznają zawód detektywa, zetną się z cieczą -195 °C, zobaczą świat, którego nie widać gołym okiem, doświadczą niewidzialnej siły fal elektromagnetycznych, przebiją balon, który nie pęka, wezmą udział w zajęciach elektrostatyki, na których włosy dosłownie stają dęba. Zajęcia w grupach wiekowych.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w cyklu mieszanym. W jednym tygodniu zajęcia eksperymentalne+ programowanie, w drugim robotyka.

Instruktor: Szymon Krupa- absolwent Wojskowej Akademii Technicznej Wydziału Cybernetyki w Warszawie z doświadczeniem pedagogicznym, pasjonat nauk ścisłych.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Grupy:
Wszystkie
Poniedziałek - dzieci 5 - 9 lat, godz. 19.00


Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji