Lista zajęć Elżbieta Giner Pianino KK Złotokłos E.Giner

Pianino KK Złotokłos E.Giner

Opis

Nauka gry na pianinie rozwija wrażliwość i wyobraźnię i muzyczną. Uczy koncentracji uwagi, wytrwałości, systematyczności i dążenia do celu. Kształtuje pamięć wzrokową i słuchową.
Dzięki indywidualnemu trybowi zajęć instruktor ma możliwość skupienia się na potrzebach i gustach muzycznych uczestnika.
Pierwszeństwo na zajęciach indywidualnych mają osoby kontynuujące. Osoby zapisujące się na zajęcia muzyczne indywidualne, są na liście rezerwowej, gdy zwolni się jakaś godzina, instruktor kontaktuje się z kolejną osobą z listy rezerwowej. Zapisanie się w systemie na dane zajęcia indywidualne nie daje gwarancji miejsca.
koszt :
45min - 200zł miesiecznie
30min -160zł miesięcznie

Prowadzący: Elżbieta Giner

Absolwentka Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, wydziału Wychowania Muzycznego i Rytmiki. Wcześniej ukończyła Szkołę Muzyczną II st. w Ostrowie Wlkp. w klasie fortepianu pod kierunkiem prof. Doroty Szczepanik. Pracowała w Szkole Muzycznej I st. w Jarocinie jako nauczyciel gry na fortepianie i akompaniator. Pracowała również w Szkole Podstawowej w Warszawie jako nauczyciel muzyki. W szkole prowadziła zajęcia z chóru i indywidualne zajęcia fortepianu. Od 3 lat pracuje w Szkole Maestro. Jest nauczycielem kształcenia słuchu i rytmiki w klasach I – III.

Recenzje

brak recenzji