Lista zajęć Zdrowy kręgosłup

Zdrowy kręgosłup

Kategoria

fitness / gimnastyka

Opis

To specjalistyczne zajęcia firmy FIZJOSTREFA mające na celu poprawę ruchomości kręgosłupa, jak i zadbanie o jego kondycję. Dzięki proponowanym ćwiczeniom można pozbyć się dolegliwości bólowych kręgosłupa, a także uniknąć poważniejszych schorzeń tego narządu, takich jak zmiany zwyrodnieniowe czy skrzywienie. Ćwiczenia prowadzą do stabilizacji i wyrównania napięć mięśniowych w obrębie kręgosłupa. Pomagają odciążyć kręgosłup i utrzymać prawidłową postawę. Ćwiczenia stabilizują i wzmacniają też mięśnie grzbietu.

Prowadzący:

Urszula Dziczek jest trenerką medyczną oraz masażystką. Pomaga naszym pacjentom rozpocząć lub powrócić do zdrowej i rozsądnej aktywności fizycznej. Posiada umiejętności do pracy z różnymi schorzeniami.Lubi również pracować z kobietami w ciąży oraz po porodzie. Jest też instruktorem korektywy i kompensacji wad postawy. Znajdziecie ją także na siłowni, gdzie zadba o waszą sylwetkę biorąc pod uwagę profilaktykę zdrowotną.

Sebastian Cich - jest absolwentem studiów drugiego stopnia na kierunku fizjoterapia. Zajmuje się treningiem medycznym, terapią manualną oraz masażem. W prowadzonej terapii wspomaga się suchym igłowaniem, pinoterapią oraz rozluźnianiem mięśniowo - powięziowym.

Sebastian Siekierka - jest fizjoterapeuta oraz trenerem personalnym. Oznacza to, że na co dzień pomaga ludziom dojść do pełnej sprawności fizycznej. W swojej pracy zajmuje się redukcją bólu pacjentów, który nie pozwala im normalnie funkcjonować. Pomaga przede wszystkim osobom z ostrymi oraz przewlekłymi problemami kręgosłupa, bólami kolan, barków, oraz innych bólow kończyn górnych, dolnych, problemami trzewnymi oraz migrenom i bólom głowy.

Instruktor

Brak przypisanego instruktora

Lekcje

Brak ustawionych lekcji

Recenzje

brak recenzji

Inni klienci oglądali również